середа, 27 липня 2011 01:44

"Динамо" програло "Рубіну" у Лізі чемпіонів

Казанський футбольний клуб "Рубін" у вівторок, 26 липня, обіграв київське "Динамо" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч, що проходила на стадіоні імені Лобановського в Києві, закінчилася з рахунком 2:0 на користь російської команди. Рахунок на 6-й хвилині відкрив Алан Касаєв, а на 68-й хвилині Бібрас Натхо забив пенальті і подвоїв перевагу.

Матч-відповідь відбудеться 3 серпня в Казані.

Переможець протистояння між київським "Динамо" і "Рубіном" вийде в плей-офф Ліги чемпіонів - ще один раунд матчів на виліт. Програвша команда візьме участь в останньому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, пише "Лента".

3-й кваліфікаційний раунд

Перший матч

Динамо К України - Рубін Росія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Касаєв (6), 0:2 - Натхо (68, пенальті).

ДИНАМО К: Шовковський, Ель-Каддурі, Діакате, Даніло, Хачеріді, Гусєв (Нінкович, 78), Вукоєвич (Мілевський, 55), Єрьоменко (Алієв, 86), Лукман, Браун, Ярмоленко.

РУБІН: Рижиков, Боккетті, Кверквелія, Шаронов, Ансальді, Натхо (Джалілов, 90), Кисляк, Касаєв (Немов, 69), Нобоа, Караденіз, Дядюн (Медведєв, 60).

Попередження: Медведєв (65), Хачеріді (67), Караденіз (70).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Рубіну" у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua