Ексклюзиви
Середа, 08 листопада 2017 01:37

Пікантне дослідження про секс утрьох показало цікаві результати
6

Секс утрьох
Фото: tsn.ua
Секс утрьох
Секс утрьох
Секс утрьох
Секс утрьох

Останнім часом секс утрьох перестав бути чимось недосяжним й, на думку багатьох, не є аморальним. Нині інтимні стосунки часто відхиляються від звичайних моногамних. В журналі Archives of Sexual Behavior опублікували пікантні дослідження.

Близько 300 гетеросексуальних людей у віці від 18 до 25 років відповіли на запитання про секс утрьох. Як виявилося, майже чверть чоловіків і 8% жінок регулярно займаються сексом втрьох.

Автор: MAN & WOMAN
  Секс утрьох
Секс утрьох

Тих, хто поки вагається, але мріє про таку сексуальну ситуацію більш, ніж достатньо. Фантазують про секс утрьох 82% чоловіків і 31% жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 речей, які варто зробити перед сексом, щоб він був іще приємнішим

Учені розповіли, що після інтимного експерименту чоловіки здебільшого відчувають розчарування, а жінки навпаки - оцінюють аналогічний досвід краще, ніж вони його собі уявляли.

Автор: Wedding.ua
  Секс утрьох
Секс утрьох

99% чоловіків визнали, що зраджували або думали про зраду своїй дружині. Про це свідчить дослідження популярного сайту знайомств Ashley Madison, за яким для більшості чоловіків "секс для задоволення" є головним мотивом для пошуку позашлюбних відносин.

Зараз ви читаєте новину «Пікантне дослідження про секс утрьох показало цікаві результати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода