Усі мобільні пристрої під управлінням від Android містили ваду, яка дозволяла зловмисникам доступ до конфіденційної інформації.
Недолік знайшов експерт в області кібербезпеки компанії Positive Technology у компоненті WebView. Він діяв протягом 5 років.
Він відповідає за роботу браузера, через який зловмисники могли здійснювати хакерські атаки. Наприклад, завантажувати шкідливі програми, отримувати особисті дані від історії браузера до листування в месенджерах та відомостей для авторизації в банківських облікових записах. При цьому неважливо, яким саме додатком для доступу в інтернет користується жертва.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один популярний месенджер дозволить блокувати користувачів
Зловмисниками досить просто відкрити посилання на миттєвий додаток з шкідливою функціональністю і спровокувати її перехід. Як правило, у таких випадках видають себе за службу підтримки банку. Якщо користувач повірить і перейде за вказаним у повідомленн посиланням - моментально стає вразливим для хакерів.
На сьогодні ваду усунули і користувачам нічого не загрожує.
Мессенджер Telegram дозволив користувачам видаляти всю особисту переписку як у себе, так і у співрозмовників без терміну давності. Раніше можна було видаляти лише власні повідомлення, відправлені за останні 48 годин.
Коментарі