четвер, 05 січня 2017 10:01

Українці презентували перший літак без російських деталей

Державне підприємство "Антонов" презентувало новий транспортний літак Ан-132D. Літак показали 20 грудня, про це повідомляє "5 канал".
Ан-132D - це перший літак підприємства "Антонов" без російських деталей. Він перевозитиме вантажі.
Ан-132D матиме крейсерську швидкість 500 км/год і максимальну висоту крейсерського польоту 9 км. Вантажопідйомність - 9,2 т, довжина - 24,5 м, висота - 8,8 м, розмах крил - 29,2 м.

 


"Літак класу Ан-132D може коштувати від 30 до 40 мільйонів доларів у базовому виконанні. Коли це базовий транспортний літак, усе залежить від того, які комплектувальні на ньому стоять. Але порядок цін десь приблизно плюс-мінус однаковий", - коментує директор програми Ан-132 ДП "Антонов" Олександр Хохлов.
Потребу світового ринку в таких літаках на найближчі 20 років керівництво підприємства оцінило в 900 одиниць. Для складання Ан-132D залучили провідні авіаційні компанії, зокрема, Pratt&Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr і Hamilton Sundstrand.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'ясували нові подробиці аварії "Титаніка"

Участь у створенні АН-132D брали Канада, США, Велика Британія, Німеччина, Франція та Саудівська Аравія.
Його виробництво почали у вересні 2015-го. "Антонов" підписав угоди з Саудівською Аравією щодо постачання літаків з 2017 року, а також про спільне проектування та виробництво авіаційного заводу на її території, де заплановано серійне виробництво Ан-132D.

У липні "Антонов" відсудив у російського авіазаводу $2,9 млн. Держпідприємство виграло справу проти російської компанії "Авіакор — авіаційний завод" із сумою позову $2,9 млн.
Зараз ви читаєте новину «Українці презентували перший літак без російських деталей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути