Сонячні батареї та Power-bank для зарядки мобільних пристроїв стали популярнішими після початку АТО. В умовах відсутності електрики, але коли зв`язок потрібен, це чи не єдиний вихід із ситуації.Про це Gazeta.ua повідомив Олег Міщенко, продавець магазину електроніки у Черкасах.
Головною перевагою альтернативних джерел живлення для телефонів є те, що вони можуть забезпечити автономну роботу телефонів, смартфонів, планшетів й іншої техніки без електромережі 220 вольт.
"Сонячні батареї та Power-bank часто замовляють для бійців АТО. Там, в окопах на Донбасі, звісно, електрики немає, але зв`язок потрібен. Це хороший вихід із ситуації. Раніше їх у нас брали лише підлітки для розваги та туристи. З 2014 року до наc прийшло більше півсотні замовлень на магазин. Влітку було багато замовлень на сонячні батареї", - каже Олег Міщенко.
Сонячні батареї зарадяжають телефон влітку 4-5 годин влітку. Взимку - 7 годин заряджати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як купити техніку і не лишитися обдуреним – поради продавця
"Навіть у дешевих пристроїв є функція накопичення електрики. Там вбудований акумулятор, який від сонця заряджається. Якщо телефон розрядився під час сутінок, його можна зарядити від цієї сонячної батареї. Power-bank заряджають від USB або від 220 вольт. Такі зазвичай дають сильніший заряд енергії, ніж сонячні батареї, й заряджають телефон за 1,5-2 години. Це на 2,2 тисячі міліампер. Його вистачає на 2 зарядки телефона. Краще брати на 4 тисячі міліампер. Вони дорожчі, але такі швидше заряджають пристрій. Перед купівлею таких речей, варто одразу під'єднати пристрій до свого гаджету. У кожного третього телефона бувають помилки при зарядження від сонячної батареї. Зазвичай таке буває із зарядкою "айфонів" і "самсунгів".
Вартість сонячної батареї від 180 до 700 грн, Power-bank- від 300 до 600 грн.
Нагадаємо, Apple розробляє бездротову зарядку до 2017 року.
Коментарі