Дослідники з компанії Check Point виявили нові небезпеки для користувачів популярних медіаплеєрів.
Створюючи шкідливі субтитри, хакери можуть отримати управління будь-якими пристроями, на яких встановлені медіаплеєри, враховуючи смартфони, планшети, ПК і телевізори Smart TV.
Механізм атаки IT-фахівці продемонстрували на YouTube на прикладі фільму "Сноуден". Вони показали, як хакери можуть скористатися процесом завантаження картини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд хоче контролювати українців в інтернеті
"Процес виробництва субтитрів складний, використовують більш як 25 різних форматів, кожен з яких має унікальні функції і можливості. Ми виявили, що шкідливі субтитри можуть створювати і доставляти на мільйони пристроїв автоматично, оминувши системи безпеки. Через це хакери отримують повний контроль над зараженими девайсами і даними, які на них містяться". - сказав Омрі Хершовічи, керівник команди дослідників Check Point.
Фахівці виявили, що вірус може змінювати алгоритм ранжирування субтитрів, які зберігаються на сайті, і виводити в перші рядки рейтингу заражені файли, які потім автоматично викачують користувачі.
Антивірусні сервіси зазвичай під час сканування ігнорують подібні файли.
В Україні може з'явитися нова соцмережа - альтернатива "ВКонтакте".
Програмісти з компанії StartupSoft на чолі з українкою Олександрою Струмчинською безкоштовно створять для українців нову соціальну мережу Ukrainians.
Коментарі