Подібні катаклізми, які тривають десятки і сотні мільйонів років, вважаються сьогодні однією з основних причин того, чому приблизно половина галактик видимої Всесвіту є "мертвими" – у них повністю припинені всі процеси зореутворення. Нові світила в них не з'являлися вже багато мільярдів чи сотні мільйонів років.
Галактика розташована в сузір'ї Геркулеса на відстані приблизно 613 мільйонів світлових років, є яскравим прикладом останніх етапів цього процесу. Вона вже повністю злилася з іншою галактикою і пережила спалах зверхінтенсивного зореутворення, яка завжди виникає в стикаються галактиках в результаті стиснення і перемішування їх газу.
На її знімках, отриманих за допомогою "Хаббла", можна побачити сліди цього зіткнення у вигляді молочного туману з розсипаних зірок, що оточують галактику. Ці світила викинуті з її меж в ході зіткнення з поглиненої галактикою.
Нині галактика має відносно блакитний відтінко через велику кількість молодих зірок, які народилися під час зіткнення галактики з сусідкою. Найближчим часом вона почне "червоніти", так як запаси газу, з якого можуть народжуватися нові зірки, які знищені під час зіткнення. Нові світила в ній більше ніколи не будуть народжуватися. Тому можна говорити про те, що вона повільно, але вмирає.
Нагадаємо, телескоп фотографує космічні об'єкти в ультрафіолетовій, видимій та інфрачервоній частинах спектра.
Коментарі