середа, 18 листопада 2015 14:49

Делегація NASA вперше їде в Україну з офіційним візитом

Делегація NASA вперше їде в Україну з офіційним візитом

Делегація NASA відвідає Україну 19-20 листопада з метою обговорення питань розширення співпраці у космічній сфері та перспективних спільних проектів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У програмі візиту зустріч заступника адміністратора Національного космічного агентства США з питань пілотованих космічних операцій Вільяма Герстенмайера з керівництвом ДКАУ. Також заплановано відвідування провідних підприємств ракетно-космічної галузі України: ДП "КБ" Південне "ім. Янгеля" та ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова".

Повідомляється, що угода між урядами України та США про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях підписана сторонами 1994 року і продовжена 2008-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені NASA знайшли наймасштабніше галактичне скупчення

Серед перспективних проектів, що реалізуються сьогодні Україною й США в космічній сфері, міжнародна програма NASA із запуску вантажів до МКС за допомогою створеної за участю України нової ракети-носія (РН) середнього класу Antares. В українській космічній галузі пропонують США співробітництво, у тому числі в області ракетного двигунобудування.

Як зазначається, в історії українсько-американських відносин у космічній сфері цей візит є першим офіційним візитом керівництва NASA в Україні.

Нагадаємо, Україна і Сполучені Штати ведуть переговори щодо створення космічної ракети без залучення Росії. Вже досягнуто домовленості щодо інтенсифікації контактів за низкою практичних напрямів.

Зараз ви читаєте новину «Делегація NASA вперше їде в Україну з офіційним візитом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути