Найважливіші поради, як не заразити свій комп'ютер вірусом.
На сьогодні Північноатлантичний альянс допомагає Україні створити центр реагування на кіберзагрози. Так планують убезпечити українську кібермережу.
"НАТО допомагає Україні організувати центр реагування на кіберзагрози. Він посприяє впоратися зі спробами втручання або зламу кібер-мережі", - сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.
Останні кібератаки в Україні відбулися перед першим туром президентських виборів. Тому, щоб не заразити свій комп'ютер вірусом і захистити особисту інформацію Gazeta.ua пропонує 7 найважливіших порад.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидкість безпровідного інтернету можна збільшити самостійно
1. Встановіть програмне забезпечення операційної системи та антивірусні програм. Усі вони повинні бути ліцензійними. На цьому не варто економити.
2. Не відкривайтети посилання у повідомленнях або листах від невідомих сумнівних адресатів. Щоб перевірити безпечність такого листа, варто зв'язатися з адресатом у інший спосіб і підтвердити, що він без жодних загроз.
3. Регулярно оновлюйте операційну систему.
4. Не зберігайте жодних паролів на браузері. В жодному разі не передавайте їх стороннім особам.
5. Не варто надавати доступ до свого комп'ютера чужим людям.
6. Не відвідуйте небезпечні сайти. Досить часто самі пошукові системи попереджають про невідповідний зміст деяких з них.
7. Обов'язково робіть резервні копії. Важливу інформацію краще дублювати і зберігати ще на флешці чи диску.
За підсумками 2018 року на захист від хакерів витрати бізнесу становлять майже $153 млрд, а в 2023-му перевищать $248 млрд. Так кібер-злочинці щорічно завдають світовій економіці збитків у розмірі від $400 млрд до $600 млрд.
Коментарі