Фотограф Майя Деніелс створила фотопроект присвячений містечку центральної Швеції Ельвдален. У ньому поєднала свої нові знімки та роботи фотографа, який жив там 100 років тому.
На світлинах жінка намагалася передати містичні легенди, традиції та побут місцевих, пише birdinflight.com.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фешн у корівнику: фотограф перевернув світ високої моди
"Завжди навідувалася в Ельвдален. У нас там маленька хатина, де живуть мої бабуся і дідусь. У 2016-му я поїхала з Лондона і три роки прожила у родичів, щоб зосередитися на роботі. Місцеві мене швидко прийняли до себе, вони виросли на народних повір'ях і знають, як жити, щоб не засмучувати лісових істот. Швидше за все, вони не вірять в усі ці історії, але передали деякі з них мені. Ельвдален має свою мову, вона здавалася мені дуже таємничою. Старші родичі іноді говорили нею, цікаво було слухати. Багато років ця мова піддавався стигматизації: коли бабуся і дідусь вчилися в школі, їм забороняли говорити ельвдальскою. З часом вони майже перестали нею користуватися. Навіть лінгвісти та історики дивуються, як ельвдальській вдалося зберегтися до сих пір", - розповідає Деніелс.
Фотограф та архітектор Олександр Бурлака знімає найбільш незвичайні балкони у різних містах України. Свої роботи розмістив у книзі Balcony Chick. Перебудовувати балкони почали в 1960 роках. Зазвичай це робили, щоб збільшити площу будинків. За словами фотографа, найчастіше будівлі трансформують у великих містах-мільйонниках.
Коментарі