В Єрусалимі на площі Валеро у пішоходів тепер з'явилося чудове місце для відпочинку.
Гігантські квіти-світильники "розцвітають", коли до них хтось наближається або коли на зупинку приходить трамвай. Влада вирішила таким чином облагородити цю частину міста і хоч трохи відволікти увагу людей від незадовільного стану площі.
Поки що встановили лише 4 таких 9-метрових квіткових ліхтаря.
×




















Коментарі