Вчені дійшли висновку, що надмірне використання мобільних телефонів, ноутбуків і смартфонів "вбиває" лібідо, примножує неврози і шкодить сексуальному життю людини.
За даними наукового журналу Fertility and Sterility, надмірне використання мобільного телефону псує якість сперми: сперматозоїдів стає менше, вони недостатньо сильні та недостатньо швидкі.
Фахівці визначили, що ті, хто лягає в ліжко з комп"ютерами або смартфонами, менше займаються коханням.
"Спальня стала хайтечною кімнатою в будинку: це не тільки плазмовий телевізор з 900 каналами, але й інші гаджети, розкладені на простирадлі: blackberry, iPhone, консоль з відеоіграми, увімкнений ноутбук. Це нашестя завдає шкоди не тільки сну, але і почуттям, це смертельна зброя, що вбиває ерос і примножує неврози і тривожні стани", - зазначено в італійській La Repubblica.
Згідно з даними соціологічного дослідження, 67% американських чоловіків і 64% жінок беруть в ліжко свій мобільник.
Науковці ж закликають залишити за дверима спальні всі високотехнологічні винаходи, вимкнути ПК і мобільний телефон, "ці передвісники стресу".
За даними дослідження, проведеного на замовлення Bayer, 28 британських жінок зі 100 звинувачують Інтернет і, зокрема, переносні ПК, якими користуються партнери для навігації в мережі, в тому, що вони зруйнували їхнє сексуальне життя.
Для боротьби із залежністю від ПК і мобільників відкриваються психіатричні амбулаторії для лікування цієї патології.
Від комп"ютера в спальні страждає не тільки ерос, але і сон. Вчені Університету Единбургу встановили, що перевірку пошти перед сном можна порівняти за рівнем збудження з порцією подвійного кави.
Увечері слід уникати будь-якої діяльності, що вимагає підвищеної інтелектуальної напруги. Ця проблема стосується, насамперед, підлітків. За даними дослідження, опублікованого в науковому журналі Sleep Medicine 2010, 97% американських підлітків мають в спальні доступ до Інтернету.
"Єдине рішення: очистити цю кімнату від будь-яких електронних пристроїв", - зазначили експерти.
Нагадаємо, що раніше учені знайшли ефективнішу і дешевшу альтернативу за віагрі.
За матеріалами InoPressa
Коментарі