Ексклюзиви
Понеділок, 17 квітня 2017 09:28

На аукціоні продадуть любовний лист Хемінгуея до Марлен Дітріх

На аукціоні продадуть любовний лист Хемінгуея до Марлен Дітріх
Фото: news.rusrek.com

На аукціон Swann в Нью-Йорку виставили любовний лист Ернеста Хемінгуея з освідченням у коханні до актриси Марлен Дітріх, Про це пише "Російська служба Бі-бі-сі".

Аукціон запланований на 4 травня, лот оцінюється в 30 тис. доларів.

Хемінгуей відправив лист Дітріх в серпні 1952 року, з Куби, де тоді жив. За рік до цього вона зізналася, що зберігає його фотографію у себе на стіні.

Хемінгуей і Дітріх познайомилися в 1934 році і з тих пір регулярно листувалися. При цьому письменник і актриса не перебували у відносинах. У листі Хемінгуей пояснює це тим, що вони стали "жертвами неодночасної пристрасті".

Проте, в посланні він неодноразово зізнається Дітріх в любові. Хемінгуей пише: "Будь ласка, знай, що я завжди люблю тебе. Іноді я забуваю про тебе, як забуваю і про те, що моє серце б'ється. Але воно б'ється завжди".

Лист підписаний: "З любов'ю, містер Папа".

Переписка голлівудської зірки і нобелівського лауреата частково зберігається в архівах, а частково у їхніх нащадків. Онуки Дітріх в останні кілька років уже виставляли отримані нею від письменника листи на аукціон.

Зараз ви читаєте новину «На аукціоні продадуть любовний лист Хемінгуея до Марлен Дітріх». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 785
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути