




Гігантських африканських равликів показують у Київському міському Будинку природи. Всього близько 30 підвидів представили організатори виставки. Захід проходить з 14 по 16 вересня.
Найбільший експонат має 18-сантиметрову мушлю. Підвид - Ахатина Ретикулята.

"За африканськими равликами не потрібно особливого догляду. Живуть вони у пластикових чи скляних тераріумах. Годувати їх потрібно раз на день. Грунт із кокосового субстрату міняють раз на 3-4 тижні", - розповідає організатор виставки Анна Поденежна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Равлики-ахатини люблять дивитися фільми і впізнають господарів
Для охочих виростити максимально великого молюска розплідники рекомендують купити Ахатину підвиду Ахатина. Вона не перестає рости протягом всього свого життя. Може досягати розмірів до 25 сантиметрів мушлі, проживаючи в неволі. Найбільша Ахатина Ахатина, або як її ще називають Ахатина Тигр - потрапила в Книгу Рекордів Гіннеса з вагою в 2 кілограми і довжиною панцира 30 сантиметрів.


"Равликів також використовують у косметичних процедурах. Вони виділяють слиз багатий колагеном і еластаном. Ці компоненти розгладжують зморшки, вирівнюють пігментацію шкіри, сприяють швидкому загоєнню ран", - додає Анна.
У харчування равлики невибагливі. Їдять сирі овочі, зелень і фрукти, крім цитрусових. Ні в якому разі не можна давати солоне. Детальніше про догляд розповідають самі організатори, для дітей проводять екскурсії. Виставка працює з 10:00 по 17:00.
Перша равликова ферма запрацювала на Закарпатті. Проект почали втілювати фермери на Хустщині, у Нижньому Селищі. Ферма здатна вирощувати до 10 т равликів на рік.
Коментарі