17 жовтня віряни згадують святого пророка Осії.
Він жив у ХІ столітті до н.е. і був пророком у царстві Ізраїль. Осія був сином Беєла, і його братом був інший відомий пророк — Ісаїя. Осія був відомий своїми пророцтвами, які були спрямовані на відновлення віри і духовного життя народу Ізраїлю. Він закликав ізраїльтян повернутися до Бога і покинути ідолопоклонство. Його пророцтва були дуже сильними і приголомшливими та мали великий вплив на народ. Осія також був відомий своїм пророцтвом про майбутнє Ізраїлю, де він передбачив, що народ буде підданий руйнівним вторгненням, але згодом Бог відновить його і дарує мир і благоденство.
Що не можна робити
Не слід виливати воду після купання дитини на вулицю - буде погано спати.
Не дивіться в очі жебракам - накличете бідність.
Забороняється витрачати багато грошей - до фінансових проблем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрія Первозванного-2024: головні традиції свята, яких дівчата чекають увесь рік
Прикмети
ще не всі дерева скинули листя - до затяжної зими;
день теплий - зима буде м'якою;
багато снігу випало - навесні можлива повінь;
на дорогах все ще багнюка - до середини зими протримається тепло.
Цього дня наші предки обов'язково готували на вечерю страву з курятини. Птиця символізувала достаток і щастя. А щоб поправити здоров'я, їли куряче серце.
8 листопада за новим церковним календарем українці відзначають Михайлів день. Раніше його святкували 21 листопада.
В церковному календарі свято має назву Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Воно присвячене архангелу Михаїлу, який є архистратигом, тобто главою небесних сил. Оскільки це свято припадає на той час, коли селяни вже не працювали на городі, то можна було відпочити. Традиційно в цей день ходять у гості і пригощаються різноманітним частуванням.
Коментарі