Ексклюзиви
Четвер, 10 жовтня 2019 01:35

Данська фотограф показала, як виглядає смерть: моторошні фото
15

Данська фотограф Кетрін Ертманн у своєму фотопроекті About Dying ( "Про смерть") вирішила показати смерть, як вона є. Розповісти людям, що життя кожного коли-небудь закінчиться, і цей факт потрібно прийняти і усвідомити.

Знімки Ертманн зроблені в морзі і досить важкі для перегляду. Однак автор фотопроекту таким чином нагадує про те, що смерть - одна з небагатьох речей, перед якою рівні люди будь-якої статі, віку, мови та національності, а час - дорогоцінний подарунок, який потрібно використовувати поки ми живі.

Отримавши дозвіл від Інституту патологічної анатомії, фотограф потрапила до сховища тіл, отримала доступ до столу для розтинів, до крематорію і каплиці, де проводяться посмертні ритуали.

Ертманн в своєму фотопроекті розповідає про загадкову подорож померлого від моменту смерті до поховання. Вона відобразила етапи смерті, включаючи розтин і кремацію, в спокійній і докладної манері. Ертманн піднімає завісу таємниці навколо цих процесів, про які люди не замислюються, поки це не торкнеться когось із близьких.

Автор фотопроекту порівнює невідомість, в яку потрапляє людина при появі на світ, з темрявою шляху від моменту смерті до останнього прощання.

"Набагато складніше, коли сюди потрапляють ті, хто занадто молодий для смерті. Ті, у кого попереду повинно було бути ще багато вражень. Особливо маленькі діти. В іншому я сприймаю це як таке ж природне явище, як народження. Від нього не можна сховатися", - каже Міхаель Петерсен, керівник служби в каплиці.

"Про смерть", фотопроект Кетрін Ертманн
"Про смерть", фотопроект Кетрін Ертманн
"Про смерть", фотопроект Кетрін Ертманн
"Про смерть", фотопроект Кетрін Ертманн
"Про смерть", фотопроект Кетрін Ертманн

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ух ти, нічого собі. Ух ти": що казали перед смертю відомі люди

Зараз ви читаєте новину «Данська фотограф показала, як виглядає смерть: моторошні фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 689
Голосування Чи готуєте “тривожну валізку” у разі можливого нападу Росії на Україну?
  • Так, вже склали потрібні речі
  • Зберу, коли загроза буде більш очевидною
  • Ні, це нагнітання паніки
  • Мені до цього байдуже
Переглянути