Ексклюзиви
Субота, 19 жовтня 2019 01:35

Чи бачать нас померлі родичі і як намагаються з нами зв'язатися
5

 

Коли наші близькі йдуть від нас, нам дуже хочеться вірити в те, що вони нас чують і бачать. Тому ми починаємо відчайдушно шукати знаки і підтвердження того, що їх душі десь поруч. А в деяких ситуаціях вони намагаються з нами зв'язатися. Коли і за яких обставин це може відбуватися?

Медіум Блер Робертсон багато років займається вивченням потойбічного світу. Він говорить, що любов близьких ніколи не вмирає, вони щасливі по іншу сторону нашого життя і продовжують любити нас.

1. Ваші близькі та рідні живі в іншому житті

Наші фізичні тіла згасають/вмирають. Але наші душі будуть жити вічно. Ваші померлі близькі живі по іншу сторону всесвіту.

За словами Робертсона, існує дуже багато доказів того, що душі людей живуть і після смерті. За останні 30 років він отримав десятки тисяч конкретних, явних повідомлень від померлих близьких, які не можна ігнорувати.

2. Ваші близькі не відчувають болю

Один з найбільш хвилюючих моментів, з якими стикаються люди, - це останній спогад про близьких. Особливо важко нам даються спогади про тих, хто страждав через хворобу. Робертсон стверджує, що як тільки душа покидає тіло, людина більше не відчуває болю.

В підтвердження своїх слів, Робертсон згадує випадок із своєї й практики: медіум зв'язався з душею чоловіка, чия дочка попросила його про допомогу. Дух померлого продемонстрував медіуму кумедний танець. Молода дама заплакала, сказавши, що це не може бути її батько, адже в нього були ампутовані ноги. Але суть в тому, що душа батька танцювала, щоб показати своїй дочці, що він живий і здоровий в загробному житті. Медіум у подробицях описав цей танець. І раптом дівчина згадала, що коли він ще був здоровий, саме так він витанцьовував на її весіллі. Пам'ятайте про те, що нашим близьким хочеться, щоб саме ці щасливі спогади ми назавжди зберегли в пам'яті.

3. Ваші близькі не нудьгують за вами

 

Коли медіум говорить про те, що померлі душі не сумують за своїми живими родичами, це часто шокує людей. Але вони як і раніше люблять вас і дуже хочуть того, щоб ви не хворіли і були щасливі.

4. Вони бачать все і усіх

Робертсону часто задають питання: "Чи бачать вони нас?" Так, вони бачать всі. Так, вони можуть бачити, якщо ми робимо щось погане. І вони бачать нас, навіть коли ми приймаємо душ.

Одна жінка зізналася, що після смерті своєї матері вона відмовила чоловікові в близькості, бо не хотіла, щоб її мама бачила.

Так, душі наших рідних дійсно бачать всі. Однак вони вільні від своїх тіл і дуже розвинені і освічені, тому більше не дбають про матеріальне або фізичне, спрямовуючи свою енергію на духовне. Тому спокійно приймайте душ і переодягайтесь в кімнаті, не переймаючись, що на вас дивляться.

5. Вони чують вас

Робертсон зізнається, що його дуже часто просять: "Будь ласка, передайте моїй дружині (чоловікові, матері, сестри і т. д.), що я люблю її (його)". Вам не потрібно просити когось передати слова вашої любові. Ваші померлі близькі прекрасно вас чують. Тому вам не потрібно шукати способи або посередника, щоб це їм передати.

6. Вони посилають вам знаки і хочуть зв'язатися з вами

 

За словами Робертсона, нерідко люди, які втратили своїх близьких, скаржаться на те, що їх рідні не посилають їм ніяких знаків. Насправді ваші померлі близькі відправляють вам знаки.

Це відбувається лише в тих випадках, коли ви дійсно цього потребуєте. Але проблема полягає не в самих знаках, а в тому, щоб розпізнати їх вчасно і правильно зрозуміти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потойбічний світ: психолог зображує приховані страхи людини

Як розпізнати знаки

1. Запахи

Ви відчуваєте дивні запахи. Якщо ви раптом відчули дивний аромат, який нагадав вам про близьку людину - це може бути запах тютюну, парфумів, якими вона користувався за життя, або навіть запах її улюбленої їжі, швидше за все, це і є повідомлення, яке вона вам посилає.

2. Ваші почуття раптом загострюються

Коли духи звертаються до людей, вони стимулюють і загострюють всі наші почуття. Тому ви можете відчути запах або ви можете почути слабку інтонацію голосу померлого, який говорить з вами. Або в кімнаті може знизитися температура, і ви раптом відчуєте, як хтось вас торкається. Або ви можете відчути в роті смак страви, яку так любив ваш покійний родич.

Ваші зір, слух, нюх, смакові рецептори різко загострюються, і ви починаєте бачити, чути і відчувати те, що раніше не могли. Все це свідчить про те, що душа померлого близького знаходиться поруч і намагається вам щось сказати.

3. Морські мушлі

Іноді, навіть коли ви знаходитесь далеко від морського узбережжя, вам раптом трапляються мушлі. Це може статися ніби випадково, однак, подібна знахідка говорить про те, що ваші близькі хочуть з вами зв'язатися, і мушлі – це подарунок від них, насамперед, для того, щоб привернути вашу увагу.

4. Вони приходять до вас уві сні

 

Вночі духам простіше увійти в світ живих. Під час сну наша підсвідомість більш відкрита для духовного світу, що дозволяє духам спілкуватися з нами. Сни, в яких ми бачимо наших померлих рідних, як правило, неймовірно реалістичні і правдоподібні. Обов'язково звертайте увагу на такі сни. Можливо, ваш померлий близький хоче передати вам щось дуже важливе.

5. Електронні прилади перестають працювати або раптом вмикаються самі по собі

Електричні прилади є одним з найбільш поширених засобів, за допомогою яких дух може спробувати з вами спілкуватися. Наприклад, радіо в кімнаті несподівано вмикається самостійно або ж перемикається на іншу частоту.

Дуже часто в кімнаті припиняють працювати годинники. Вони зупиняються саме у той час, коли померла людина. Це знак того, що її дух десь поруч. Якщо раптом таке відбувається, не варто боятися. Пам'ятайте, що духи приходять не для того, щоб образити або заподіяти вам шкоди.

6. Монетки

Кажуть, що коли ви на своєму шляху починаєте знаходити монетки, це означає, що душі ваших близьких слідують за вами. Тому сприймайте такі знахідки, як знак того, що душа вашої рідної людини намагається вам щось передати або ж просто сказати, що вона знаходиться поруч з вами.

7. Метелики і птахи

Коли людина помирає, її душа протягом якогось періоду перебуває в перехідному стані. Душі померлих посилають знаки живим близьким про те, що у них все добре. Одним із таких знаків є метелики (іноді бабки) і птиці.

8. Пам'ятні речі

Коли ви відчуваєте необхідність раптом носити речі померлого або використовувати один з предметів, наприклад, улюблене кільце покійної бабусі, знайте, в цей момент її душа з вами. Екстрасенси кажуть, що померлі близькі часто дуже цінують те, що їх живі родичі мають (або використовують) речі, які їм колись належали.

Душі покійних часто знаходяться поруч з живими родичами. Що їм потрібно насправді? Найчастіше їм просто хочеться спілкування, або ж вони хочуть в чомусь покаятися, іноді їм потрібно просто передати людям важливу інформацію. Для нас, живих людей, ці спроби спілкування можуть здатися надприродними. Наприклад, портрет, що падає зі стіни, годинник раптом зупиняється в певному проміжку часу, знаходимо пір'я або монети, запах парфумів покійного, повторювані цифри на циферблаті або щось специфічне, що видає присутність наших померлих близьких. У більшості випадків такі спроби спілкування є нешкідливими і навіть цілком добрими.

Зараз ви читаєте новину «Чи бачать нас померлі родичі і як намагаються з нами зв'язатися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 455
Голосування Хто нині - найкращий боксер світу незалежно від вагової категорії?
  • 1) Сауль Альварес
  • 2) Василь Ломаченко
  • 3) Теренс Кроуфорд
  • 4) Олександр Усик
  • 5) Наоя Іноуе
  • 6) Тайсон Ф'юрі
Переглянути
Погода