Ексклюзиви
Четвер, 11 жовтня 2007 17:57

У Криму зацвів французький бузок

В Ялті в Нікітському ботанічному саду зацвів французький бузок сорту "Сенсація". Працівники саду кажуть, доти восени такого не траплялося.

— Бузок квітує через те, що влітку була засуха, а восени дощило, після чого встановилася весняна погода, — розповідає співробітниця відділу дендрології та квіткартсва Зінаїда Клименко. — Цвіт у нього пурпурово-фіолетовий, а на кінчиках — білий.

Окрім бузку "Сенсація", в Нікітському ботанічному саду цієї осені зацвіли алича та яблуня. Щоосені цвіте китайський бузок. Нині у Криму 20–22 градуси тепла.

— Через субтропічний клімат наш сад зеленіє та цвіте взимку. Квітує, наприклад, вічнозелений османтус, — каже Зінаїда Клименко.

Вдруге також розпустилися троянди. Зінаїда Клименко говорить, що вони цвітуть цілий рік. Незабаром мають вкритися цвітом хризантеми. Там їх майже 240 сортів. На честь цього 20 жовтня в саду влаштують "Бал хризантем".

Нікітський ботанічний сад заснували 1812 року. У ньому працює близько 150 осіб.

Зараз ви читаєте новину «У Криму зацвів французький бузок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода