Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 20:26

До 2030 року люди житимуть на Місяці

Американський учений Вільям Халал опублікував свої прогнози на майбутнє.

У ньому він пише, що до 2030 року людство створить колонію на супутнику Землі — Місяці. Згодом людина висадиться на Марсі, а космос стане додатковою частиною світової економіки.

За словами Халала, учені дослідять ДНК людини й навчаться клонувати внутрішні органи. Окрім того, створять комп"ютери, "розум" яких зрівняється з людським.

2030-го вчений передбачає екологічні кризи, загострення проблем зі зброєю масового знищення, міжетнічні та міжконфесійні конфлікти. Усе це призведе до глобальної світової кризи.

Ситуація стабілізується до 2050 року. Тоді розроблять політичну систему нового типу. Люди вважатимуть себе громадянами світу, а не французами, німцями чи іспанцями. Світ стане єдиним цілим, що складатиметься з країн, які діятимуть разом.

Зміниться і побут. З"являться електромобілі, люди масово пересядуть із власних авто в літаки. Подорож із Нью-Йорка до Токіо, наприклад, триватиме 3 год.

Професор Вільям Халал очолює організацію "ТехКаст", яка збирає інформацію про технологічні досягнення з усього світу і робить прогнози на майбутнє для компаній та урядів різних країн

Зараз ви читаєте новину «До 2030 року люди житимуть на Місяці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі