— На весну в мого сина почав падати гемоглобін. Дільнична педіатр, крім ліків із залізом, порадила давати полуницю, чорницю, кріп. А де їх зараз узяти? На ринку нема, у супермаркетівських овочах та фруктах нітратів більше, ніж вітамінів, — говорить 27-річна Марина Подолян, мати 2-річного Дениса.
Живе в селі Оброшине Пустомитівського району Львівщини. Розповіла про проблему свекрусі.
— Вона дістала із шухляди два кульки. Один — із сушеними овочами, другий — фруктами та ягодами. Каже, у них вітаміни добре зберігаються. Тепер малому варю компоти. Ягоди й персики до каші додаю. Він дуже любить овочеве рагу із сушеними кабачками, баклажанами та болгарським перцем.
Марина придбала за 3 тис. грн сушарку "Дачник-4" на сайті t-klio.dp.ua. Це єдиний постачальник таких приладів в Україні, торгує 10 років. Привезли за два дні. Сушильна шафа виготовлена з іржостійкої сталі, має металевий корпус і чотири піддони. Температура у зоні сушіння 30-70°С. Овочі та фрукти не втрачають аромату. Прилад споживає мало електроенергії — 0,4 кВт. Важить 10 кг, заввишки 60 см. Під кришкою є знімне деко. На ньому все сушать. Для кожного продукту необхідна певна температура. Її змінюють за допомогою терморегулятора на панелі шафи.
З початком літа Марина Подолян сушитиме овочі, яблука та груші зі свого городу й саду.
— Виявилося, що сушарку можна використовувати замість мікрохвильовки, — додає Марина. — Чоловік у ній сніданок розігріває. А я на день народження рибу та м'ясо запікала. Після того двоє гостей дружинам такі самі сушарки замовили.
Коментарі