Цвітіння гіацинтів залежить від того як за ними доглянули минулого року. Щоб наступного квітник радував, на початку липня треба викопати цибулини гіацинтів з ґрунту. Вони не можуть обійтися без щорічного пересаджування.
Про це розповідає Валентина Іщук, квітникарка з Білої Церкви на Київщині.
Етапи роботи:
1. Викопати цибулини після пожовтіння стебел. Це означає, що квіти лягають у сплячку для закладання квіткової бруньки.
2. Обламати стебла та листя. Цибулини викопати, очистити від ґрунту.
3. Відокремити дрібні цибулини від материнської й розкласти на тиждень на просушування в затіненому місці. Скласти в мішечки з капронових панчіх.
4. Садити у землю на початку жовтня на глибину трьох цибулин – щоб над верхівкою посадженої цибулини вмістилося ще дві таких самих. Якщо глибше, то рослина не зацвіте, мільче – вимерзне.
Цибулини діаметром 7 см садить на глибину 20 см, а дрібніші – ближче до поверхні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троянди вражають: показали сорти, які цвітуть відразу букетами
5. На дно рядка насипати пісок шаром 5 см. Трохи вдавити в нього цибулини й присипати ще піском на таку ж висоту. Зверху накрити ґрунтом.
Гіацинтам не треба підживлень коров'яком. Від органіки цибулини печуться і рослина зачахає. Краще полити мінеральними добривами навесні перед цвітінням. Восени їм добрива зайві.
Щоб мати біля будинку оригінальний квітник, потрібний не тільки дизайнерським проектам. Варто не гнатися за модними новинками в ландшафтному дизайні 2020 р а вибирати те, що ще довго буде в тренді.
А саме природність - близькість до природи, і ця тенденція не вийде з моди ще довго. Люди втомилися від швидкого темпу життя і хочуть насолоджуватися спокоєм і умиротворенням в парку і на своїй ділянці.
Коментарі