субота, 12 липня 2014 02:22

За добу лави донбаських ополченців порідшали на третину

За добу лави донбаських ополченців порідшали на третину
24tv.ua

За добу в Донецьку з лав слов'янських і краматорських бойовиків дезертирувало не менше третини особового складу.

Про це повідомляє джерело видання "Донецькі вісті", що має відношення до розміщення терористів.

Після втечі бойовиків зі Слов'янська і Краматорська в Донецьк їх розселили в гуртожитках зайнятого напередодні Донецького національного університету. А вранці, на побудові командири не дорахувалися третини "ополченців". У кімнатах виявили лише акуратно складений камуфляж і зброю.

"Здавши" таким чином зброю та форму, мобілізовані ополченці покинули чужу для них війну гиркин-Бородаєв ", - повідомляє видання.

Зараз ви читаєте новину «За добу лави донбаських ополченців порідшали на третину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути