За добу в Донецьку з лав слов'янських і краматорських бойовиків дезертирувало не менше третини особового складу.
Про це повідомляє джерело видання "Донецькі вісті", що має відношення до розміщення терористів.
Після втечі бойовиків зі Слов'янська і Краматорська в Донецьк їх розселили в гуртожитках зайнятого напередодні Донецького національного університету. А вранці, на побудові командири не дорахувалися третини "ополченців". У кімнатах виявили лише акуратно складений камуфляж і зброю.
"Здавши" таким чином зброю та форму, мобілізовані ополченці покинули чужу для них війну гиркин-Бородаєв ", - повідомляє видання.
×




















Коментарі
4