У Вінницьких обласних лікарнях запровадять новий графік роботи.
Аби зменшити навантаження на лікарів та прийняти всіх пацієнтів поліклініка Подільського центру онкології працюватиме у дві зміни - з 08:00 до 20:00 години, пише medexpress.
"У першій половині дня центр онкології прийматиме пацієнтів, які приїхали за направленням з районів, а в другій половині дня мешканців Вінниці. Це дасть змогу чітко спланувати графік роботи медикам, а мешканцям із сіл та райцентрів допоможе вирішити проблему з доїздом назад додому", - говорить директор Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Людмила Грабович.
Запроваджена система "Поліклініка без черг" передбачає управління потоком пацієнтів та автоматизації в лікувальних закладах. Вона суттєво розвантажує реєстратуру, здійснює моніторинг і керує пацієнтопотоком.
Наказ розіслали в усі районні та міські лікарні.
"Пацієнти, яких направлятимуть з районів повинні мати на руках всі необхідні обстеження аби одразу отримати консультацію фахівця центру не затягуючи час консультації, - додає Людмила Грабович.
На такий режим роботи найближчим часом плануємо перевести Вінницький обласний ендокринологічний центр, лікарню імені Пирогова та дитячу обласну лікарню.
У вінницьких обласних лікарнях запроваджують новий прозорий механізм черг до лікарів.
До червня створять електронні черги в поліклініках 4 медичних закладів - Подільського регіонального центру онкології, обласної дитячої клінічної лікарні, обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова та обласному ендокринологічному центрі.
Електронні черги упорядкують відвідування пацієнтів лікарів і дійсно зменшать черги під кабінетом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Держава не мотивує працювати "вдома" – лікар пояснив до чого призведе дефіцит медперсоналу
13 березня вступив у силу наказ Міністерства охорони здоров'я №157. Згідно з ним, медпрацівники не зобов'язані вести облікові форми, які втратили актуальність.
Також скасували талони — на прийом до лікаря, амбулаторного пацієнта й реєстрації заключних діагнозів. Медикам дозволили письмово не звітувати про усіх відвіданих на дому пацієнтів.
Утратила чинність медична карта студента, а медична карта дитини для вступу в школу і дитсадок є непотрібною. Відтепер достатньо пройти педіатра. Видану ним довідку з картою щеплень подаватимуть у навчальні заклади. Інших спеціалістів можна відвідати за бажанням батьків або коли є відповідні показання по здоров'ю.
Коментарі