Субота, 05 березня 2016 14:53

У Львові жінку з інсультом "швидка" запроторила до психлікарні

У Львові жінку з інсультом "швидка" запроторила до психлікарні

49-річна Наталія Сенів провела кілька годин в психіатричній лікарні разом з п'яницями. Туди її завезли лікарі швидкої допомоги. Помилково, переплутавши її паралічний стан від інсульту, з алкогольним сп'янінням.

"Зранку я їхала на роботу маршруткою. Дорогою, десь на вулиці Городоцькій біля "Метро", мені стало душно, а потім й зовсім зомліла. Що було далі, не пам'ятаю. Ні, хто викликав медиків, ні куди мене возили", - розповідає Наталія.

"Швидку" викликали інші пасажири маршрутки, які надавали жінці першу медичну допомогу. Вони також встигли зателефонувати дочці Наталі. Потім Сенів госпіталізувала карета швидкої допомоги. Жінка кілька разів вирвала в машині. Лікарі подумали, що вона п'яна, та відвезли її на Кульпарківську в психлікарню. Вже там, у наркологічному відділенні, свою маму знайшла донька Наталі Христина.

"Мама була прив'язана до ліжка. Поруч якісь алкоголіки. Мене лікарі почали розпитувати, чи мама часто вживає спиртне. Хоча в неї явно було видно, що аж перекошена права частина обличчя. Взяли кров на алкоголь. Він показав, що мама нічого не вживала. Аж після того прийшли до висновку, що то інсульт. Мама нічого того не пам'ятає, ні як в психлікарні була, ні що з нею робили та як лікували", - каже Христина.

Зараз жінку перевели в міську лікарню на вулиці Топольній, у нейрохірургічне відділення. Рідні мають намір позиватися до суду на некваліфікованих медиків, через яких мало не померла Наталя.

У свою чергу, в лікарні швидкої допомоги випадок з Сенів назвали помилкою. Зсилаються на брак в машині медиків відповідних засобів, які б допомогли визначати стан людини у таких випадках.

Зараз ви читаєте новину «У Львові жінку з інсультом "швидка" запроторила до психлікарні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода