Ексклюзиви
понеділок, 07 лютого 2022 22:27

Спецтема: Ворог біля українського кордону

Росіяни проводять розвідку біля кордонів України: до Одеси відправили корабель

Росіяни проводять розвідку біля кордонів України: до Одеси відправили корабель
Розвідувальний корбаль РФ помітили біля Одеси. Фото: Новини

Біля Одеси Державна прикордонна служба зафіксувала розвідувальний корабель Російської Федерації "Іван Хурс".

Корабель не заходив у територіальне море України, яке складає 12 морських миль, повідомили у пресслужбі морської охорони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія зібрала 70% військ, необхідних для вторгнення - Reuters

"Наші кораблі та катери постійно перебувають на службі та системно відстежують рух кораблів Російської Федерації. Відповідно до норм міжнародного морського права, перебування в морі вільне й вони мають на це право. Звісно, вони відстежують ситуацію навколо наших кордонів, намагаються наблизитись для того, щоб створювати певне напруження, але наші кораблі на службі. Ми так само відстежуємо ситуацію радіолокаційно, бачимо й знаємо де хто перебуває", — додала прессекретарка Наталя Гуменюк.

Корабель "Іван Хурс" — розвідувальне судно Російської Федерації, яке було спущено на воду у 2017 році, а згодом включили до Чорноморського флоту. Довжина — 95 метрів, ширина — 16 метрів, швидкість — 20 вузлів, екіпаж — до 120 людей. Має два кулемети. Обладнання корабля дозволяє виявляти радіосигнали в широкому діапазоні частот та визначати розташування їх джерела.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни проводять розвідку біля кордонів України: до Одеси відправили корабель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути