четвер, 16 квітня 2026 20:58

Кремль міг зробити хитрий хід заявами про дрони - експерт

Кремль міг зробити хитрий хід заявами про дрони - експерт
У громадському секторі вважають, що публікація "списків цілей" - це насамперед перевірка реакції європейської спільноти на пряму агресію. Фото: kpi.ua

Після того, як Міноборони РФ оприлюднило два списки підприємств у Європі, які допомагають Україні виробляти БпЛА, йде перевірка цих даних на достовірність.

На це звернув увагу Gazeta.ua координатор з розвитку ГО "Фонд громад "Знання і справедливість" Павло Федик.

За його словами, Кремль у такий спосіб отримав перші реакції Європи та інших країн, у тому числі, громадськості, на можливу агресію. Федик наголосив, що нагнітання страху є складовою війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Радикальний комунікатор: аналітик пояснив справжню роль погроз Медведєва

"Якщо Кремлю вдасться посіяти жах, це може не тільки опосередковано, але й прямо обмежити підтримку збройного українського спротиву, - застеріг він.

З іншого боку, погрози Кремля можуть нарешті почати розвивати тотальний спротив ворогу, від збройного до ненасильницького, припускає експерт.

Мінборони країни-агресорки у день зустрічі групи "Рамштайн" опублікувало два списки підприємств, які допомагають Україні виробляти зброю. Зокрема - БпЛА.

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв пригрозив ударами по "законних цілях" у Європі.

Зараз ви читаєте новину «Кремль міг зробити хитрий хід заявами про дрони - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути