2 вересня в Палаці Сапєгів у Львові презентують виставку та книгу "Якби не війна".
Про це повідомляє Dyvys.info з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зворушлива інсталяція про зниклих безвісти на Донбасі
Фотопроект і книга "Якби не Війна" — це результат праці команди волонтерів протягом року. Фотовиставка складається з 8-ми тематичних блоків, у кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами.
Організатори зазначають, що фотопроект і книга "Якби не Війна" — це результат праці команди волонтерів протягом року. Фотовиставка складається з 8-ми тематичних блоків, у кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами.
"Навесні 2014-го в Україну прийшла війна, що змінила життя багатьох. Війна, яка показала, наскільки багато людей надзвичайно гаряче люблять свою країну. Війна, яка позбавила сну сотні тисяч українців — воїнів, які зі зброєю в руках стали на захист кордонів Батьківщини, їхніх рідних, які щохвилини молилися, щоб вони повернулися живими, і просто небайдужих людей, які зрозуміли, що лише об'єднавши зусилля, ми зможемо протистояти російській агресії. Війна, що відкрила справжніх Героїв сучасної України, людей, яких ця війна торкнулася безпосередньо", — кажуть організатори вистави.
Кошти від реалізації книги волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій.
Початок заходу о 13:00. Адреса: вул. Коперника, 40а.
Триватиме експозиція до 10 вересня.
У вересні в 9-ти містах України та Кишиневі (Республіка Молдова) під егідою Goethe-Institut відбудеться "Фестиваль мистецьких проектів про феномен корупції". Це безкоштовні виставки, документальні перформанси та покази фільмів-призерів міжнародних фестивалів у Каннах та Берліні.
Коментарі