Ексклюзиви
неділя, 05 червня 2016 17:15

Мер Львова дозволив створити полігон для сміття у межах міста - депутат

Автор: mukachevo.net
 

Міська влада Львова вирішила зробити тимчасовий полігон для сміття у межах міста. Про повідомив народний депутат України Андрій Антонищак, - пише львівське видання "Погляд".

"Мені зателефонували працівники "Львівводоканалу" і розповіли, що на 3-й лінії очисних споруд – це вулиця Пластова – почали готувати ділянку для тимчасового полігону для сміття", - сказав Антонищак.

"Зрозуміло, що вивозити сміття кудись потрібно, але наскільки припустимо робити сміттєзвалище у межах мегаполісу? Там справді є велика вільна ділянка, але з іншого боку – неподалік же ж живуть люди. Якщо будуть дощі, піде вода – хто постраждає. Я особисто не бачив ані думки фахівців, ані думки екологів", - зазначає Антонищак.

За словами депутата, у "некомфортну зону" автоматично потрапляють мешканці сіл Муроване, Лисиничі, Сороки Львівські та частини Личаківського району Львова.

"Ми ж усі розуміємо, що в даному випадку може означати "тимчасове". Як кажуть, немає нічого тривалішого, ніж тимчасове. Навіть якщо так, то в який спосіб відбуватиметься рекультивація цього "тимчасового полігону", на які об'єми він розрахований? Наразі дуже багато запитань, на які міська влада не дає відповіді. І, взагалі, все відбувається якось утаємничено", - наголошує Антонищак.

Зараз ви читаєте новину «Мер Львова дозволив створити полігон для сміття у межах міста - депутат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути