У Львові на рік умовно засудили злодія, який систематично викрадав з супермаркетів каву та шоколад.
Як зазначено у судовому вироку, перебуваючи у гіпермаркеті "Ашан", чоловік викрав 8 плиток шоколаду "Світоч особливий" та 12 плиток шоколаду "Світоч з горіхами". А також дві півкілограмові упаковки кави. Усе це він заховав у сумку чорного кольору та намагався винести. Однак зловмисника затримали охоронці.
Через кілька тижнів чоловік зайшов у супермаркет "Фуршет", звідки викрав 16 плиток шоколаду "Мілка" та 18 плиток білого та молочний шоколад тієї ж марки. Він заховав солодощі собі під одяг, після чого вийшов через касову лінію не оплативши товар, тому був затриманий охоронцями.
Через три дні після скоєного чоловік зайшов у супермаркет "Наш край", звідки намагався винести три упаковки кави. Втім, довести злочин до кінця завадила охорона.
На суді чоловік зізнався у скоєному та пояснив, що вчинив крадіжки шоколадних виробів та кави з метою власної поживи. Він також розповів, що ніде не працював та не був одружений.




















Коментарі