середа, 02 серпня 2017 17:45

Квартирні крадії вибирають жертву в соціальних мережах

Квартирні крадії вибирають жертву в соціальних мережах
Крадії стежать на власниками квартир в соцмережах. Фото twitter.com

В Полтаві поліція і спеціалісти із захисту помешкань розповіли про тенденції серед квартирних крадіїв.

"На літо припадає пік квартирних крадіжок. Поки громадяни відпочивають - злодії працюють. Для виявлення жертви почали активно використовувати соціальні мережі. Люди одразу виставляють фотографії із відпочинку, а злодії виявляють, де ті мешкають і обкрадають будинки і квартири, поки власники на морі", - розповів Юрій Сулаєв із Полтавської обласної поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грабіжники використовують знаки-наліпки.

Рівень крадіжок залишається високим і не зменшився в порівнянні з минулим роком.

"Зловмисники зазвичай потрапляють у помешкання шляхом зламу замків, віджиму пластикових вікон або звичайного розбиття шибок, якщо мова йде про перші поверхи. Під час відпусток поліція рекомендує залишати квартиру під наглядом сусідів, щоб ті відкривали і зачиняли кватирки і двері в квартиру, можна залишити увімкнутим радіо і лампу", - розповіли поліцейські.

Спеціалісти із захисту квартир показали різноманітні відмички і спецзасоби для відкривання дверей. В Європі такі допоміжні засоби може придбати тільки спеціаліст і кожна реєструється як зброя. В Україні ж їх можна придбати в будь-якому інтернет-магазині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час відпусток найчастіше обкрадають квартиру.

"Радимо не економити на замках і дверях. Також, якщо квартира знаходиться на першому чи другому поверхах, а також на останньому, варто поставити грати. Злочинці використовують найновіші досягнення науки і кожні кілька місяців знаходять нові способи зламу дверних замків. Вже мають способи зламу електронних замків і роботів, які після зламу дверей посилають смс-ку злодію, щоб приходив на місце крадіжки. Найпростішим і найбільш дієвим на сьогодні є броненакладка, яка повністю закриває вхід до замкової щілини. Коштує від 2-3 тис. грн і сама закривається на різнополюсні магніти. Додатково варто обладнати квартиру охоронної сигналізацією і датчиками руху. На збереженні майна, а тим паче на безпеці родини, не варто економити", - сказав Владислав Молодецький, локсмайстер (спеціаліст із відкриття замків - Gazeta.ua).

Найчастіше квартири обкрадають влітку. Більшість квартирних крадіжок відбуваються в час з 10.00 до 19.30. Тобто саме у той час, коли громадяни перебувають на роботі і у помешканні нікого немає. Найбільш гарячими днями для скоєння квартирних крадіжок є понеділок, вівторок, середа і четвер.

Зараз ви читаєте новину «Квартирні крадії вибирають жертву в соціальних мережах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути