




У Вінниці відкрили незвичний фотомузей-кав`ярню. Це місце об`єднує задоволення від смачної кави та знайомство з історією фотоапаратів.
"Ідея створення такого музею виникла давно. Місце підбирав особисто. Інтер`єр закладу розробляв за власним задумом. А от атмосферу місця створювала дружина", - розповідає Gazeta.ua колекціонер Андрій Карпович.
Чоловік зібрав більше 300 фотоапаратів, а в музеї виставлено близько 50 екземплярів.
Найстарішим із них є фотоапарат кінця ХІХ століття. За кольором кофру колекціонер визначив, що об`єктив налаштований на зйомку в тропічних умовах.

"Захоплення колекціонувати фотооб`єктиви почалося з покупки першого ФЕДа. Дружина спершу говорила, що несу усякий непотріб додому. Але зараз кохана підтримує. За успішними чоловіками завжди стоять жінки", - говорить колекціонер.
При створенні музею подумали і про дітей — для них є фотоапарати, які можна покрутити в руках, протестувати на міцність. З часом усі фотоапарати на стелажах будуть під склом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Містика та спокуса - фотограф робить фантастичні кадри з оголеними красунями
Найважчим із представлених фотоапаратів є німецький Pentacon вагою у понад 2 кілограми.
"Найціннішим для мене є перший радянський ФЕД. Але найбільше люблю німецький Leica. Всі найбільш відомі фотознімки у світі зроблені саме Leica", - розповідає Андрій Карпович
Колекціонер легко відрізняє фотографії зроблені цифрою і звичайними фотоапаратами. "В необроблених фотографіях більше життя, душі, щирості", - ділиться власник колекції.
Зараз в музеї-кав`ярні всього два столики та барна стійка для смакування кавою і солодощами.
"Кав`ярню будемо розширювати — приміщення дозволяє. Сьогоднішній день відкриття музею можна порівняти з допрем`єрним показом фільму. До речі, перед кав`ярнею з настанням тепла розгорнемо кінотеатр під відкритим небом", - розповідає Андрій Карпович.
Цей проект є стартом для багатьох інших — від створення фотобібліотеки-музею до майстер-класів із фотозйомки.
Збирати фотоапарати чоловік почав 5 років тому. Перший раритетний ФЕД придбав на базарі за 10 гривень. Зараз має велику фотоколекцію.
Коментарі
1На стихийных рынках вообще нельзя покупать продукты питания, поскольку они потенциально опасны. Эта продукция может вызвать всю группу кишечных заболеваний и сильные пищевые отравления!
Это что пережиток времен дефицитов и перестройки, когда нужные и хорошие товары и продукты можно было найти только на базарах?
На сегодняшний момент развиты сети гипермаркетов, супермаркетов, где можно нормально скупится.
Я вооще считаю, те люди которые что-либо покупают на трассах просто элементарно не задумываются о своем здоровье.
в мене враження,що g.ua. пропагує мовний суржик. Невже не можна подавати матеріал літ.мовою? Ви ж преса... Невже ми ніколи не станемо українцями,а так і залишимося хохлами?????
Цілком згодна з вами - хіба можна так подавати матеріал?
"купили шо нада" - це ж просто посміховисько!