Понеділок, 14 травня 2018 22:28

Для спецпідрозділу "Корд" підготували собак-штурмовиків

Для спецпідрозділу "Корд" підготували собак-штурмовиків
Здобуті навички спрямовані переважно на штурм терористів

Перший собачий батальйон для служби у спецпідрозділі поліції "Корд" завершив підготовку на Львівщині. Підрозділ налічує поки сім пошуково-штурмових собак.

Тримісячний вишкіл зі своїми наставниками хвостаті силовики пройшли на базі центру Держприкордонслужби у Великих Мостах, пише ZAXID.NET.

"Це собака-штурмовик. Задача в них ‒ йти і затримувати порушників. Це не пошук наркотиків, зброї чи щось інше. Тому було важко, але, слава Богу, здружились. Все нормально. Будемо працювати", ‒ каже боєць спецпідрозділу поліції "Корд" Сергій.

Здобуті навички спрямовані переважно на штурм терористів.

"В житті бувають різні ситуації, коли не завжди є можливість заходити в приміщення чи в транспорт. І дуже велика вірогідність втратити бійців. Але ж краще втратити службову собаку, ніж людину", ‒ говорить заступник департаменту "Корпус оперативно-раптової дії" Іван Худоба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бублик шукати": показали, як проходять тренування саперів з собаками

Кінологічний навчальний центр ДПСУ у Великих Мостах має чималий досвід підготовки службових собак. Але здружити вже зрілих собак із спецпризначенцями, які не вчились ніколи на кінологів було не просто.

"90% підготовки це практична робота. Люди в класах практично не сиділи. Перших два тижні вони вивчили прискорений теоретичний курс і решта все опановували на практиці. Тільки практика в даному випадку може дати результати", ‒ розповів начальник циклу кінологічних дисциплін навчального центру Дмитро Суржа.

У Маріуполі відкрили кінологічний центр. Підпорядковується він Головному управлінню Національної поліції. Собак навчатимуть шукати зброю, вибухівку, боєприпаси, наркотики та пошуку людей.

Зараз ви читаєте новину «Для спецпідрозділу "Корд" підготували собак-штурмовиків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 619
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути