Ексклюзиви
субота, 05 серпня 2017 14:20

Бойовики затримали трьох молодиків за вандалізм

Бойовики затримали трьох молодиків за вандалізм
Бойовики ОРЛО затримали у Луганську трьох молодиків за вандалізм. Фото: Лівий берег

Бойовики ОРЛО затримали у Луганську трьох молодиків за вандалізм.

Про це повідомляє "Остров".

"Троє молодих людей у нетверезому стані били вікна школи. Псували пам'ятник маршалу Жукову і фарбували стіни університету ім.Даля і школи у кольори українського прапора", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підлітки зірвали та спалили прапор України

Як зазначається, затримані також підняли прапор України на флагштоку біля університету, зрізавши трос, щоб зняти прапор не могли.

Також зазначається, що за вказаними фактами бойовиками порушено "кримінальну справу та ведеться слідство".

Українського активіста Володимира Балуха хочуть засудити на 5 років позбавлення волі.

Зараз ви читаєте новину «Бойовики затримали трьох молодиків за вандалізм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути