Вівторок, 13 квітня 2021 16:12

Видалення катаракти в літньому віці

Видалення катаракти в літньому віці
Операція - єдиний метод, що позбавляє від катаракти назавжди. Фото: Світ Зору

Кришталик ока відіграє головну роль в процесі акомодації, завдяки йому людина може чітко бачити предмети на різній відстані. При цьому кришталик постійно змінює форму, забезпечуючи чітку картинку. Але з часом він мутніє, втрачає прозорість і еластичність, що відчутно позначається на зорі та якості життя. Так розвивається вікова катаракта, притаманна пацієнтам після 50-60 років.

Симптоми

Операція катаракти проводиться на ранніх стадіях, щоб не ускладнювати процес. Самостійно діагностувати захворювання не потрібно, слід звернутися в офтальмологічну клініку при найперших симптомах:

● значно погіршився зір;
● картинка "роздвоюється";
● проблиски перед очима - "спалахи", "мушки";
● поява світлочутливості.

Лікування катаракти в клініці "Ексімер"

Операція - єдиний метод, що позбавляє від катаракти назавжди. Медикаментозна терапія не здатна усунути цю недугу. Клініка "Ексімер" пропонує унікальний сучасний метод видалення вікової катаракти - ультразвукову факоемульсифікацію.

Втручання відбувається через мікроскопічний прокол розміром 1,5-1,6 мм. Помутнілий кришталик витягують і замінюють на новий (інтраокулярну лінзу). В "Ексімері" використовують лінзи від лідерів світової офтальмології, що захищають сітківку від УФ-випромінювання, забезпечують максимальну гостроту зору без окулярів. У лінз висока біодоступність, тому вони легко адаптуються до тканин ока, їхнього розміру і форми.

Основні переваги операції:

● швидко - протягом одного дня;
● комфортно - в умовах клініки пацієнт перебуває не більш як 1-2 години, потім повертається додому;
● безболісно - під анестезією;
● швидка реабілітація;
● можливість повернути не тільки чіткість, а й гостроту зору.

Клініка "Ексімер" постійно вдосконалюється і використовує тільки новітні технології для лікування патології зору.

Зараз ви читаєте новину «Видалення катаракти в літньому віці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі