Роздивитись об'єкт у повній темряві чи нестачі освітлення допоможе сучасний прилад – тепловізор. Апарат широко використовується в багатьох сферах: у військовій справі, полюванні, рятувальних та пошукових операціях. Провідні світові компанії з виробництва оптичної продукції виробляють новітні зразки з унікальними характеристиками.

Для чого потрібен тепловізор
Основний принцип роботи теплового пристрою полягає у можливості вловлювати невидимі інфрачервоні хвилі матрицею (складається з блоків датчиків). Діапазон хвиль становить 7-17 мкм, при проходженні електрообробки перетворюються на електронні сигнали і на дисплеї подається картинка (термограма), забарвлена в різні кольори (залежно від інтенсивності тепла).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другокласник Сергій Мороз заробляє гроші на тепловізори
Як тепловізори на ринку представлені монокуляри, насадки, біноклі та приціли. Теплові прилади використовують у таких сферах:
● військова справа – чудово рятують при проведенні розвідувальних, наступальних операцій у темний час доби та погану погоду.
● риболовля, полювання – вистеження здобичі в нічний час доби та за складних кліматичних умов стає в рази ефективнішим завдяки виявленню об'єктів за допомогою уловлювання невидимих для людського ока хвиль.
Охоронні господарства, патрульні служби користуються тепловізорами для виявлення порушників безпеки приватних домоволодінь, підприємств і режимних об'єктів. Також чудово допомагають теплові прилади при виявленні осередків загоряння, як на відкритих просторах, так і на підприємствах – у проводці, на складах тощо.
На що звернути увагу при виборі
У каталозі інтернет-магазину "Профоптика" представлений великий асортимент оригінальних тепловізорів високої якості. При виборі слід спиратися на такі фактори, як:
● навіщо потрібен девайс;
● в яких умовах застосовуватиметься;
● фінансовий ліміт.
Вартість приладу залежить від низки показників. Наприклад, тепловізори можуть мати різну роздільну здатність матриці – від 160х120 до 640х480. Що більший параметр, то дорожче коштує інструмент, але при цьому підвищується дальність і якість зображення, що відображається.
● У сучасних тепловізорах істотне значення має дальність ідентифікації, на ринку представлені моделі з показниками до 2500-3000 м.
● Кут огляду – високий параметр дозволяє одночасно спостерігати за кількома рівновіддаленими об'єктами.
● Оптика: якісний тепловізор оснащений лінзами з високоякісного скла з множинними шарами просвітлення для виключення аберацій та забезпечення високого ступеня світлопропускання. Параметр діаметра об'єктива безпосередньо впливає на габарити і чим він більший, тим важчий тепловізор, але при цьому зростає якість зображення та дальність.
Звичайно, важливим фактором якості та довговічності є корпус, виготовлений з надійного матеріалу з максимальною ударостійкістю та водонепроникністю. Повністю ознайомитися з характеристиками та визначитись із вибором допоможе професійний консультант інтернет-магазину "Профоптика". Процес оформлення покупки займе лічені хвилини, а доставка за вказаною адресою буде здійснена в найкоротший термін.
Тепловізори, рації, коптери та прилади нічного бачення звільнили від мита та податку на додану вартість. Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський.
У законі передбачена можливість отримувати ці товари в експрес-відправленнях.
Коментарі