Понеділок, 20 травня 2019 09:30

Особливості отримання кредиту в МФО

Кредит в МФО - це можливість швидко та без зайвої тяганини отримати гроші на карту будь-якого українського банку.

Хто б що не говорив, а гроші потрібні завжди. Споживче кредитування сьогодні стало популярним через економічну кризу. Можливість взяти в борг дозволяє розв'язувати невідкладні проблеми, при цьому далеко не кожен має поруч родичів та друзів, готових допомогти грошима в скрутну хвилину. На виручку приходять мікрофінансові організації (МФО), що кредитують звичайних громадян, в той час як банки сконцентрувалися на бізнес сегменті.

Переваги МФО

Кредитні організації на ринку України виникли ще в кінці 2000-х, поступово набираючи хід та витісняючи банківську сферу з ніші споживчого кредитування. На сьогодні МФО в Україні є ідеальним рішенням при необхідності отримати невеликий споживчий кредит на карту (5000-15000 грн.), на нетривалий період (до 1,5 року).

  На сьогодні МФО в Україні - це ідеальне рішення для отримання невеликого споживчого кредиту на карту
На сьогодні МФО в Україні - це ідеальне рішення для отримання невеликого споживчого кредиту на карту

Серед безперечних переваг такого кредитування:

• онлайн процедура оформлення;
• простота та швидкість оформлення;
• мінімальні вимоги;
• можливість отримати гроші на банківську карту.

Ці тези вельми контрастують з багатоденним очікуванням отримання кредиту в банку. Люди втомилися від бюрократії та непотрібної тяганини. Сьогодні МФО повністю задовольняють потреби позичальника, дозволяючи отримати кредит на карту без застави, поручительств та кредитної історії. Дозволяють оформити заявку віддалено, максимально швидко (до 20 хв.) та просто (з документів - лише наявність паспорта та ІПН, що підтверджують українське громадянство).

Процедура отримання онлайн позики

Сьогодні на ринку працюють безліч МФО, кожна зі своїми особливостями організації процесу. Класична картина онлайн кредитування виглядає наступним чином:

1. Слід зайти на сайт МФО.
2. На сайті заповнюється заявка із зазначенням мінімальних особистих даних - паспорт, ІПН, карта банку.
3. Іноді окремо створюється профіль позичальника. Зазвичай це відбувається одночасно й автоматично при затвердженні заявки.
4. Після заповнення заявки вона висилається на розгляд.
5. Відповідь приходить протягом 10-15 хвилин на електронну пошту або на створений профіль.

Після затвердження заявки на отримання кредиту є 2 варіанти. Або система автоматично зараховує суму на карту позичальника, або позичальник відправляється в найближче відділення МФО для підписання всіх документів та отримання своїх грошей.

Зараз ви читаєте новину «Особливості отримання кредиту в МФО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 960
Голосування Чи повірили ви у Шевченка-тренера після матчів проти Сербії та Люксембургу?
  • 1) так, команда під його керівництвом прогресує
  • 2) ні, як не було віри, так і немає
Переглянути
Погода