Компанія Майкрософт продовжує розробку допоміжних інструментів, які дозволяють оптимізувати бізнес-процеси. Один із них – Копілот. Вже сьогодні він пропонує функції для кожної ланки співробітників: від старших ІТ-спеціалістів до рядових працівників. Інструмент дозволяє:
● оптимізувати виконання завдань;
● автоматизувати робочі процеси;
● покращити спільну роботу;
● підвищити продуктивність;
● звільнити час на виконання творчих задач.

Копілот – надзвичайно адаптивний інструмент. Це означає, що його можна пристосувати до будь-якого бізнесу, використовуючи відповідні плагіни.
Головні переваги Microsoft Copilot для бізнесу
Вже зараз власники бізнесу мають застосовувати сучасні технології та можливості для оптимізації діяльності. Головне призначення Microsoft Copilot – підвищення продуктивності праці. Застосування призводить до:
● отримання додаткового часу на розвиток креативних проектів;
● автоматичне виконання рутинних завдань, які раніше потребували багато часу;
● переваги над конкурентами;
● зниження витрат та збільшення прибутків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені навчили дві моделі ШІ обмінюватися знаннями без участі людини
Вже зараз проведені розрахунки та дослідження, які свідчать про те, що застосування генеративного штучного інтелекту дозволяє суттєво розвантажити час 60-70% працівників, що призведе до зростання продуктивності їх роботи на 15-35%. Тобто достатньо тільки впровадження Microsoft Copilot, щоб справи пішли вгору.
Як досягається висока продуктивність
Пояснити приріст продуктивності можна кількома факторами. Серед них:
● автоматизація процесів, що повторюються регулярно;
● прискорене створення за допомогою існуючих шаблонів;
● аналіз даних для пошуку найефективніших рішень;
● контекстно-орієнтована допомога від штучного інтелекту;
● безперебійна комунікація співробітників для спільної роботи.
Наприклад, Gen AI, що застосовується в Microsoft Copilot, допоможе створити унікальну чернетку, просканувавши файли в мережі. Залишається лише тільки відредагувати її, а не створювати матеріал з нуля. Це лише один з прикладів, де допоможе Microsoft Copilot.
Вартість акцій корпорації Microsoft 12 січня обігнала Apple. Так, Microsoft вперше з 2021 року повернула собі статус найдорожчої компанії у світі.
Акції Apple піднялися на 0,2%, тоді як Microsoft додала на 1%, тож ринкові показники компаній сягнули $2,875 трлн та $2,887 трлн відповідно.
Коментарі