Пʼятниця, 29 травня 2020 17:36

Фріланс: обирати чи ні?

Фріланс: обирати чи ні?
Фріланс - це трудова діяльність, яка здійснюється в дистанційному режимі за допомогою комп'ютерної техніки

Сьогодні іноземне слово "freelance" ні у кого не викликає подиву. Віддалена робота стала звичним заняттям для багатьох фахівців з України, які бажають максимально реалізуватися у своїй професії, не обмежуючи себе офісними рамками в компаніях.

Фріланс - це трудова діяльність, яка здійснюється в дистанційному режимі за допомогою комп'ютерної техніки. У сучасному світі в подібному форматі працює величезна кількість людей, які зуміли оцінити всі переваги вільної творчості. І якщо ви ще не в їх числі, варто задуматися про це.

Кому підходить робота на фрілансі?

Природньо, не всі професії можуть бути реалізовані у віддаленому форматі. Однак, більшість сучасних спеціалізацій відмінно вписуються в світ фрілансу. В першу чергу, це фахівці з IT-сфери. Крім них, працювати дистанційно можуть:

• копірайтери, перекладачі та редактори;
• менеджери з продажу та консультанти;
• аудіо та відеомонтажери;
• ілюстратори та фотографи;
• репетитори з різних предметів;
• юристи та бухгалтери;
• проектувальники та архітектори.

Для тих, хто тільки починає свій шлях у доросле життя, на спеціальних біржах фрілансу завжди знайдеться підробіток у вигляді завдань з передруку або транскрибації текстів. Втім, прості завдання може виконувати будь-яка людина, що позиціонує себе, як фрілансер. Подібні проекти регулярно публікуються на спеціалізованих сайтах, в рамках яких позаштатні виконавці і замовники знаходять один одного. Одним з таких сервісів є популярна біржа фрілансу Weblancer, кількість користувачів якої вже досягла мільйона!

Важливі особливості роботи віддалено

Чи кожен зможе реалізуватися, працюючи з дому? Це залежить виключно від особистих якостей і професійних навичок. Щоб забезпечити хороший фінансовий дохід, необхідно постійно розвиватися і відточувати майстерність. І неважливо звідки ви - з Києва чи провінції.

Крім того, успішний фрілансер повинен володіти такими якостями, як:

• самодисципліна;
• пунктуальність;
• багатозадачність;
• комунікативність;
• допитливість;
• уважність.

На фрілансі часто доводиться працювати з різними роботодавцями, тому важливо заявити про себе, як про надійного і професійного співробітника. Особливо це важливо на біржі, де замовники залишають відгуки про співпрацю з виконавцями, що впливає на позитивний рейтинг останніх.

Як заробити на біржі фрілансу Weblancer?

Найпростіший і швидкий спосіб почати віддалену кар'єру в інтернеті - це реєстрація на фріланс-біржі. На порталі Веблансер вам достатньо ідентифікуватися, як виконавець, щоб мати можливість залишати відгуки до оголошень з пошуку віддалених фахівців.

Щоб мати більше шансів на успіх, потрібно вказувати в заявці до проекту, як ви плануєте його виконувати і у скільки обійдуться Ваші послуги. Важливо постійно моніторити появу нових вакансій за своєю спеціалізацією і своєчасно залишати відгуки до тих, що Вам цікаві. Співпрацю можна оформити на сервісі за допомогою Безпечної угоди.

Заробляти на фрілансі реально. Потрібно тільки мати бажання, і проявити завзятість!

Зараз ви читаєте новину «Фріланс: обирати чи ні?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода