Середа, 10 січня 2018 16:40

DIM group продовжив розіграш квартири в ЖК "Метрополіс"

У зв'язку зі збільшенням тривалості проекту "Зимова країна на ВДНГ", Акцію "Розіграш квартири в житловому комплексі "Метрополіс" також продовжено до 18 лютого 2018 року.

Переможця буде визначено, як і планувалося, на закритті "Зимової країни на ВДНГ", – йдеться в повідомленні прес-служби DIM group.

До Акції зможе приєднатися кожен, хто придбає квитки на локації парку розваг та зареєструє унікальні коди квитків на сайті zymovakraina.com.ua до 14 лютого включно, відповідно до умов Акції.

Усі, хто довго святкував і не встиг взяти участь в акції, теж зможуть випробувати удачу та виграти квартиру. Бажаючі відвідати парк розваг ще раз та зареєструватися, також отримують можливість збільшити свої шанси на перемогу. Нагадаємо, що, відповідно до умов Акції, кількість разів участі однієї особи є необмеженою і відповідає кількості придбаних вхідних квитків та кількості заповнених реєстраційних форм із вказанням унікального коду.

Нагадаємо, до участі допускаються всі особи, старші 18 років. Із детальними умовами Акції можна ознайомитися на сайтах www.metropolis.com.ua та https://zymovakraina.com.ua/.

Прес-служба DIM group також повідомляє, що розпочинає перевірку вже заповнених реєстраційних форм на відповідність умовам Акції.

DIM group – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував декілька житлових комплексів в передмісті столиці. На черзі – житлові комплекси "Метрополіс", "А52", "Автограф" у Києві.

  Девелоперсько-будівельний холдинг DIM group продовжує розіграш квартири в житловому комплексі "Метрополіс" до 18 лютого 2018 року
Девелоперсько-будівельний холдинг DIM group продовжує розіграш квартири в житловому комплексі "Метрополіс" до 18 лютого 2018 року
Зараз ви читаєте новину «DIM group продовжив розіграш квартири в ЖК "Метрополіс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі