пʼятниця, 12 березня 2021 17:23

Як вибрати пилку для нігтів, яка пилка найкраща

Сучасна індустрія краси надає практично безмежні можливості для якісного і простого догляду за нігтями. Зробити манікюр можна в салоні, скориставшись послугами професійного майстра, або самостійно вдома, купивши всі необхідні для процедури інструменти. Серед них є як ті, які повинні бути в косметичці у кожної дівчини, так і ті, без яких можна обійтися. До першої категорії манікюрних інструментів відносяться пилочки для нігтів - аксесуари, які можуть знадобитися в будь-який момент.

 

У продажу представлена величезна різноманітність пилок. Вони відрізняються ціною, формою, типом напилення, матеріалом. Як вибрати пилку і не помилитися? Яка з пилок найкраща? Відповіді на ці питання дуже індивідуальні і залежать від декількох параметрів.

Як вибрати пилку для нігтів

Для чого потрібна пилка? Цей інструмент може служити для різних цілей - надання нігтьової пластини гарної форми, полірування, шліфування. Підбирати пилку слід з урахуванням такої інформації:

● які у вас нігті - нарощені або "свої";
● яка товщина нігтів - вони тонкі і ламкі або міцні;
● яка форма ваших нігтів.

На вибір пилочки впливають три основні характеристики - твердість (або абразивність, вимірюється в грит), матеріал основи і форма. Найчастіше форму пилочки підбирають з урахуванням форми нігтя і зручності використання. Цей критерій суто індивідуальний і жорстких вимог до нього не пред'являється.

Жорсткість пилочки вимірюється в грит і чим вище цей показник, тим "м'якше" пилка. Занадто м'яке напилювання не підійде для догляду за нарощеними нігтиками, а надто жорсткий інструмент можна використовувати для підпилювання натуральних нігтів. Якщо ви носите штучні нігті - вибирайте пилку жорсткістю 80-100 грит. Для догляду за натуральними нігтиками підберіть пилку з асортименту аксесуарів з жорсткістю 200-300 грит.

Самі м'які пилочки з абразивністю 900-1200 грит не допоможуть змоделювати форму нігтя, але вони відмінно впораються з іншим завданням - поліруванням і шліфуванням нігтьових пластин.

Наступний критерій вибору - матеріал, з якого виготовлена пилка. Ви можете побачити у продажу чимало рішень - пилки з металу, скла, кераміки, на дерев'яній і картонній основі. Є навіть кришталеві пилочки.

Металеві пилки універсальні, але використовувати їх для догляду за натуральними нігтями слід з обережністю. Вони можуть стати причиною розшарування нігтьової пластини. Керамічні пилки допомагають запечатати край нігтя і, навпаки, боротися з розшаруванням. Для роботи з штучними нігтями керамічні пилки не підійдуть.

Скляні пилочки зручні і дбайливо піклуються про нігтики. Їх легко дезінфікувати і можна стерилізувати. Єдиний недолік - крихкість.

Пилочки на пластиковій або картонній основі з пісочним напиленням м'які, не травмують ніготь, коштують недорого. Мінус - недовговічність, але є і багаторазові пилки для нігтів зі змінними картриджами, що дуже зручно для тривалої служби недорого і зручного аксесуара.

Яка пилка краще? Для кожної жінки відповідь на це питання свій. Одним зручно користуватися керамікою, інші звикли до скляних аксесуарів, треті вибирають доступні багаторазові пилки. А яка пилка лежить у вашій косметичці?

Зараз ви читаєте новину «Як вибрати пилку для нігтів, яка пилка найкраща». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути