понеділок, 26 вересня 2022 16:26

Як вибрати Компанію з управління активами

 

Вибір компанії з управління активами – це відповідальне завдання, яке потребує ретельного підходу. Правильно обрана КУА є запорукою ефективного управління активами вашого корпоративного інвестиційного фонду та мінімізація ризику втрати активів чи застосування санкцій з боку державних органів.

Управління активами корпоративного інвестиційного фонду – це комплекс дій, пов'язаних із залученням коштів інвесторів та подальшим вкладенням коштів в реалізацію інвестиційних проектів, придбанням активів, що можуть генерувати прибуток з метою примноження вкладених інвесторами коштів. Діяльність з управління активами направлена на пошук перспективних проєктів для вкладення коштів інвесторів.

Компанія з управління активами (КУА) – це команда сертифікованих фахівців з управління активами, що відповідає Ліцензійним умовам, та має спеціальні знання у сфері управління активами та інвестиційної діяльності.

Як же обрати КУА? На що слід звернути увагу, коли проводите конкурс по вибору управляючої компанії для корпоративного фонду?

Досвідчені фахівці з управління активами діляться порадами, які допоможуть полегшити процес вибору КУА https://itandem.com.ua/how-to-choose-amc/

Ось основні моменти, на які варто звернути увагу при виборі Компанії з управління активами для корпоративного інвестиційного фонду:

1) Бездоганна ділова репутація компанії з управління активами та її власника;

2) Команда сертифікованих фахівців з практичним досвідом;

3) Прозорість діяльності компанії з управління активами;

4) Кількість фондів в управлінні та рівень завантаженості фахівців;

5) Відповідність офісу КУА ліцензійним умовам;

6) Рекомендації та відгуки клієнтів, що користуються чи користувались послугами КУА.

Сьогодні близько 300 компаній з управління активами, що надають послуги на фондовому ринку України, але далеко не всі готові брати на обслуговування нові корпоративні фонди, більшість обслуговують лише активи своїх бенефіціарів і тільки пов'язані з ними інвестиційні фонди.

Прогнозуємо, що ситуація зміниться у найближчому майбутньому, адже політика Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку спрямована на скорочення кількості професійних учасників. Про це свідчать останні зміни до законодавства, що стосуються ліцензійних умов здійснення діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування, впровадження корпоративних стандартів на ринках капіталів та нових вимог до пруденційних нормативів, які повинні витримувати компанії з управління активами.

Підвищення рівня вимог з боку регулятора направлено на покращення якості послуг компаній з управління активами та приведенням їх у відповідність до міжнародних стандартів.

Отже, при виборі КУА для корпоративного фонду слід враховувати готовність компанії з управління активами підвищувати рівень якості своїх послуг.

Обираючи КУА для інвестиційного фонду, необхідно ретельно дослідити всю наявну інформацію про компанію з управління активами та прийняти виважене обґрунтоване рішення, адже від вашого вибору буде залежати довготривалість та результативність співпраці.

Зараз ви читаєте новину «Як вибрати Компанію з управління активами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути