середа, 21 березня 2018 08:25

"Жучки" у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці

"Жучки" у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці
Справою проти Холодницького займається людина Кононенка. Фото: "Цензор.НЕТ"

Прослушку в кабінеті керівника САП Назара Холодницького встановили детективи НАБУ за згодою генерального прокурора Юрія Луценка.

За інформацією видання, більше місяця тому детективи НАБУ звернулись до ГПУ з проханням відкрити провадження проти Холодницького, а генпрокурор дав на це згоду. Санкцію погодив суд, пише "Українська правда".

За якою саме статтею було відкрито провадження, з'ясувати не вдалося. Від співрозмовників у ГПУ стало відомо, що процесуальне керівництво у ньому здійснює Володимир Гуцуляк. Його називають керівником так званого "департаменту Кононенка-Грановського", який у ГПУ займається всіма чутливими для влади питаннями.

Саме в цьому департаменті під керівництвом Гуцуляка працював одіозний екс-прокурор Дмитро Сус, який влітку 2016-го засвітився в гучному скандалі між ГПУ та НАБУ. В розпал конфлікту слідчо-оперативна група на чолі з ним приходила з обшуками до НАБУ, а стеження за самим слідчим призвело до сутичок між працівниками двох силових структур.

Саме за погодження керівника цього ж "департаменту" у кабінеті Холодницького НАБУ встановило "жучки". Вони працювали кілька тижнів.

За інформацією "Цензор. НЕТ", НАБУ вело прослуховування кілька місяців. Його результати зберігаються у генерального прокурора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холодницький планує залишити посаду - ЗМІ

Напередодні ЗМІ повідомили, що у кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького знайшли обладнання для прослуховування. Його встановило НАБУ.

Зараз ви читаєте новину «"Жучки" у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути