четвер, 04 липня 2019 19:48

Зеленському порадили не мовчати

Зеленському порадили не мовчати
Адміністрація президента Володимира Зеленського швидше схильна відмовчуватися, каже публіцист Павло Казарін. Фото: president.gov.ua

За останні 5 років судову систему так і не реформували. І в ситуації скандальних рішень президент Володимир Зеленський мав би висловлювати політичну позицію.

Про це Gazeta.ua сказав публіцист Павло Казарін.

"Судову реформу так і не довели до кінця. Тому не дивно, що система мало відрізняється від тої, яка була 2014-го. І ми маємо такі одіозні судові рішення.

На жаль, сьогодні в Україні багато державних інституцій працюють від стусана. А якщо бачать жорстку суспільну реакцію на якесь своє рішення, яке йде у розріз з елементарною логікою, то тоді вже готові його коригувати, йти на напівпоступки.

Багато державних інституцій досі працюють від стусана

Одночасно бачимо, що Адміністрація президента Зеленського швидше схильна відмовчуватися з більшості резонансних подій. Не висловлює свою політичну позицію, не дає оцінок. Що недопустимо. Адже позиція президента і його оточення важлива у системі стримувань і противаг. Коли обрана влада тотально мовчить, єдина надія на акції громадського протесту, незгоди.

На даному етапі багато одіозних рішень влади, зокрема судові, сприймаються швидше як спадок Порошенка. Але дуже швидко вони можуть почати сприйматися, як спадок Зеленського. І позначатимуться не стільки на рейтингу президента-попередника, скільки на рейтингу чинного глави держави", - каже Павло Казарін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реєстрацію Клюєва та Шарія на вибори до Ради скасували

20 травня президент Зеленський склав присягу народові України. Під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду 8-го скликання. Кабмін 6-й президент назвав проблемою та закликав піти у відставку.

Зараз ви читаєте новину «Зеленському порадили не мовчати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути