середа, 09 листопада 2016 16:00

Закон про молодь дозволить молодим впливати на управління країною – Тимошенко
5

Юлія Тимошенко закликала молодих українців тиснути на владу з вимогою негайно ухвалити Закон про молодь, розроблений "Батьківщиною" за участі молодіжних організацій. Про це лідер "Батьківщини" заявила у своєму виступі на Форумі української молоді, передає прес-служба партії.

 

У заході, що відбувся за ініціативи партії "Батьківщина", взяли участь народні депутати і громадські діячі, обласні та місцеві ради, міжнародні експерти, науковці, а також близько 1000 студентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Тимошенко: Світ шокували українські е-декларації

Політик закликала молодь активно захищати свої інтереси, інтереси країни і прийняти резолюцію-звернення до парламенту, президента та уряду.

 

"Закон про молодь (№3621), який всотав найкращий світовий досвід, розроблений "Батьківщиною" за участі молодіжних організацій і поданий у парламент ще наприкінці 2015-го. Закон вирішує ключове питання – як молодь може впливати на життя країни, як вона має знайти тут своє місце, які в неї права на отримання якісної освіти, на працевлаштування. Я переконана, що об'єднаними зусиллями ми зможемо цей закон ухвалити і втілити у життя", – зауважила лідер "Батьківщини".

 

На переконання політика, ухвалення цього закону влада блокує саме через страх перед молоддю. Саме тому Україна сьогодні бачить факти переслідування молодих українців за активну громадянську позицію. Так, молодий хлопець Юрій Павленко з Вінниці засуджений на чотири роки за те, що він не поділяє політики нової влади після Революції гідності, нагадала лідер "Батьківщини".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Батьківщина" примусить владу ухвалювати рішення, на які чекають люди – Тимошенко

"Чому цей закон рік лежить без розгляду і навіть не пройшов першого читання? Тому що владі не потрібна сильна молодь – революціонери по духу! Ваша незламність, ваша безкомпромісність – сильніша за будь-які "договорняки" за лаштунками української політики!" – пояснила вона.

 

За словами політика, "молодь має не лише виходити під кулі з дерев'яними щитами, мерзнути на граніті, а й мати інструменти впливу на владу для прийняття рішень".

"Потрібно по-іншому переосмислити стосунки між державою та суспільством і створити правила, за яких не треба буде ні молоді, ні іншим активним верствам виходити на вулиці і вмирати за те, щоб змінити якість політики у країні", – вважає лідер "Батьківщини".

 

За її словами, першим кроком у цьому напрямку має стати суспільна угода між громадянами України і владою, де буде реалізоване право людей реально впливати на управління своєю державою.

"Нам потрібно без будь-яких приватних корупційних інтересів переглянути наші правила й умови співжиття. Нам потрібен суспільний договір, який народиться не в кулуарах парламенту, не на Банковій, а в інтелектуальному середовищі тих, хто бачить, як може жити Україна у XXI столітті. Я вірю, що ми такий суспільний договір народимо", – зазначила Тимошенко.

На переконання лідера "Батьківщини", саме активна молодь може сьогодні змінити країну.

"Україна стане іншою, якщо ми разом відкриємо шлях молодим, дамо їм можливість реалізувати свій унікальний потенціал. Йдіть до мети і не зважайте на перешкоди. Якщо ви станете сильними сьогодні, сильною стане і Україна", – переконана Тимошенко.

Сьогодні в Києві відбувся Форум української молоді, учасники якого презентували та обговорили ініціативи з реформування молодіжної політики, познайомилися з європейськими практиками молодіжної політики.

Зараз ви читаєте новину «Закон про молодь дозволить молодим впливати на управління країною – Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути