четвер, 16 червня 2011 20:19

Восени Тігіпко не впізнає свій законопроект - Розенко

Восени Тігіпко не впізнає свій законопроект - Розенко

У влади немає радості від того, що підтримала у першому читанні законопроект про пенсійну реформу. Так вважає екс-заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

"Гадаю, коли восени Верховна Рада повернеться до цього питання, Сергій Тігіпко не впізнає свій законопроект. Будуть дуже суттєві зміни. І та дискусія, яка проводилась у суспільстві, у медіа та вилилась у дискусію в парламенті, очевидно, свідчить про те, що такі принципові речі, як підвищення пенсійного віку на 5 років для жінок, підвищення страхового стажу на 10 років, як зміна формули нарахування пенсії, як збільшення необхідної вислуги років для військовослужбовців на 5 років, - ці речі не мають підтримки в парламенті.

І я переконаний, що в остаточному варіанті законопроекту їх не буде. Можливо, пенсійний вік для жінок намагатимуться якимось чином піднімати, але для цього дадуть мінімум п'ятирічний люфт, що може навіть призвести до перерахунку формули пенсійного віку для жінок", - зазначив він.

Також Розенко зазначив, що у такому вигляді, як подає цю реформу уряд сьогодні, її не має сенсу ухвалювати.

"І для самих громадян України вона нічого позитивного не несе. Тому, гадаю, ухвалять якийсь дуже-дуже м'який варіант, який просто розпіарять, як варіант радикальних змін в економіці та в пенсійній системі України. Але цей варіант уже не нестиме серйозних та контроверсійних норм", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект про пенсійну реформу. За урядовий варіант реформи проголосували в четвер 245 депутатів з 381, зареєстрованого у залі.

Зараз ви читаєте новину «Восени Тігіпко не впізнає свій законопроект - Розенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути