пʼятниця, 14 жовтня 2011 12:19

Вищий адміністративний суд поставив крапку у героїзації Бандери і Шухевича

Вищий адміністративний суд поставив крапку у героїзації Бандери і Шухевича

Вищий адміністративний суд України поставив "остаточну процесуальну крапку" у резонансних справах щодо визнання незаконними Указів президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України Роману Шухевичу (1907-1950) - головнокомандувачу Української повстанської армії (УПА) і Степану Бандері (1909-1959) - лідеру Організації українських націоналістів.

Про це повідомив донецький адвокат Володимир Оленцевич, повідомляє "Остров".

За словами адвоката, 12 жовтня йому в ході судового засідання у Вищому адміністративному суді України було офіційно повідомлено, що колегія суддів Вищого адміністративного суду України своїми визначеннями відмовила у допуску до виробництва Верховного Суду України заяв (серед авторів заяв був і екс-президент України Ющенко) про перегляд двох ухвал Вищого адмінстративних суду України від 2 серпня 2011.

Цими заявами було залишено без змін постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 21 квітня 2010 р., постанову Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 р. та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 р., що стосуються "героїзації" Шухевича і Бандери.

"Тепер можна сміливо говорити про повну відсутність будь-яких процесуальних можливостей у законодавстві України для скасування судових рішень про незаконність Указів Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України Роману Щухевічу і Степану Бандері", - прокоментував рішення Вищого адмінсуду адвокат Оленцевич.

Зараз ви читаєте новину «Вищий адміністративний суд поставив крапку у героїзації Бандери і Шухевича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

31.10.2011 19:07:42Иван31.134.210.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да здравствует Донецкий суд, самый гуманный суд в мире !

14.10.2011 15:10:30лост95.133.93.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько веревочка не вейся... А ведь эти ребята все говорят про то, что нам нужно в Европу, что они патриоты, національно свідомі... А что про их "героев" скажет ЕС, в частности Польша? НЕ самая лучшая у поляков память о них. Странная логика у "героизаторов", странная.

14.10.2011 13:47:48Ха-ха-ха178.95.37.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ох помстилися Бандері і Шухевичу, так помстилися. Понабирали у роти гавна і вплюнули їм у задниці. Що ж до Бандери і Шухевича - то вони були, є і будуть Національними Героям в Україні.

31.10.2011 19:38:35Сергей31.31.116.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Героями какой Украины "были и будут прислужники фашизма". Они осуждены почти всеми народами мира, о чем убедительно свидетельствуют решения Нюренгбергского процесса и Решения ООН !
Галичина это ещё не вся Украина ! Идея Гитлера "Германия превыше всего" уже доказала своё "ВЕЛИЧИЕ".!Освежите свою память, если у вас есть в чем её хранить!

31.10.2011 20:29:45рок194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Силочку скинь про "осуждєніє" на Нюрнбергському(а не Нюренбергскому) процесі,чи тільки язиком тріпати кпССесовець можеш.

14.10.2011 13:04:46захід93.175.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кожедуб, що особисто збив 64 літаки вермахта , Кузнєцов, вбитий упирями, ліквідувавший Коха і ще десятки фашістів - ось це Герої ! Шухевич і Бандера - лузери , кати власного народу.

31.10.2011 19:43:16Сергей31.31.116.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Полностью поддерживаю героиззм участников ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ !!!

14.10.2011 12:54:41копия46.118.199.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

непонятно почему власть молчит и терпит эти бандитско-фашистские марши,где люди готовые угостить унаунсовцев коктейлями от украинского "писателя" жадана ?

15.10.2011 23:25:49ujcnm62.122.65.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

чеши скотина в рашу, там бандеров нет. вот там и гавкай о своих героях. бериях,сталиных,лениных и иже с ними. а тут заткни свою вонючую урну.

31.10.2011 19:55:05Сергей31.31.116.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ваша "звериная вежливость"- лучшая демонстрация вашей "воспитанности и культуры" ! О наличии у вас элементарной толерантности говорить не приходится. Вам она не свойственна. Научитесь быть хотя бы похожими на нормальных людей, которые способны видеть в других людях себе подобных и равных. Выясните значение слова УВАЖЕНИЕ во всех его вариантах. Это может оказаться для вас полезным хоть иногда!

14.10.2011 12:34:30Ден46.247.156.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Сосите у маршала Жукова!

14.10.2011 12:50:27сс95.133.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути