понеділок, 19 червня 2006 20:12

Вінський: "Наша Україна" гальмує підписання коаліційної угоди

Завершилися чергові переговори між блоками демократичних сил, і знову парламентарі розійшлися ні з чим.

-Вся проблема в "Нашій Україні", - прокоментував результат переговорів соціаліст Йосип Вінський, який першим вийшов зі штабу "НУ".

З ним погодилась і лідерка Бют Юлія Тимошенко.

-"Наша Україна" штучно затягує процес переговорів, бо не вирішила з ким створити коаліцію: з Партією Регіонів чи з помаранчевими демократичними силами. Від СПУ не має ніяких ультиматумів, тому вся затримка за Президентом і "НУ". Завтра треба підписувати, шанси на це стовідсоткові, - сказала вона.

Водночас голова секретаріату Президента Олег Рибачук "не відчуває того, що хтось затягує процес".

- Сьогодні обговорювалося 4 питання, 2,5 з них майже вирішили. Тимошенко хоче підписання, але це питання не ставилось на розгляд, що свідчить про неузгодженість дій. Треба діяти командою, - сказав голова секретаріату.

На запитання чи буде Президент втручатися в переговорний процес, Рибачук відповів: "Те, що я є спостерігачем, вже про це свідчить, хоча два місяці мене тут не було".

Роман Безсмертний відразу поїхав на раду партії Народного Союзу "Нашої України", яку через затягування переговорів перенесли на 3 години пізніше.

Кінах, Матвієнко та Івченко відмовились від коментарів.

"Газета по-українськи".
Зараз ви читаєте новину «Вінський: "Наша Україна" гальмує підписання коаліційної угоди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути