середа, 07 квітня 2010 14:00

Викликати Тимошенко в ГПУ те саме, що кинути щуку у воду - Луценко

Викликати Тимошенко в ГПУ те саме, що кинути щуку у воду - Луценко

Політичні експерти переконані, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко чинить легітимний тиск на органи влади України.

Про це вони сказали на прес-конференції в середу, коментуючи заяви представників адміністрації президента і міністра юстиції Олександра Лавриновича про те, що Тимошенко чинить тиск на суддів Конституційного суду, роблячи публічну заяву про спроби корумпувати суддів КС.

"Я вважаю, що вона (Тимошенко) здійснювала законний тиск", - сказав директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський.

Він пояснив, що під незаконним розуміється тиск однієї гілки влади на іншу, коли, наприклад, президентська гілка влади чинить тиск на судову.

"А коли опозиція кричить - має законне право", - підкреслив Погребінський.

Його позицію підтримав також політолог Анатолій Луценко. Разом з тим, на думку Луценка, виклик Тимошенко в Генеральну прокуратуру був помилкою влади.

"Я вважаю, що це велика помилка. Це означає кинути щуку у воду", - сказав він.

У свою чергу керівник соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко заявив: "Сама присутність Тимошенко в політиці - це форма тиску".

"Коли вона (Тимошенко) зробила таку заяву про депутатів, це дуже сильно вплинуло на депутатів, які боялися продешевити. Я думаю, що назвавши суму в 1 мільйон доларів, вона десь сплутала економічні мріяння членів Конституційного суду...", - сказав Небоженко.

"Я не думаю, що вони (судді Конституційного суду) бояться цього. Швидше за все, кожен боїться продешевити", - додав експерт, повідомляє Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Викликати Тимошенко в ГПУ те саме, що кинути щуку у воду - Луценко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

49

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути