Верховна Рада скасувала постанову від 10 січня 2006 року про відставку уряду Єханурова. За проголосували 239 депутатів більшості, серед них по 2 від БЮТ та "Нашої України".
Перед розглядом питання Мороз повідомив, які мотиви змусили Верховну Раду піти на цей крок.
- Коли ми обмінялися думками з необхідності проведення "круглого столу", я попросив наших колег: ну подивіться, яким чином можна було б зробити жест назустріч Президенту, щоб продемонструвати, що ми готові до співпраці, що ми працюємо так, як він того хоче, - зазначив Мороз.
Тоді, за його словами, колеги запропонували, що можна було б розглянути звернення Президента до ВР про скасування постанови про відставку Кабміна.
"Регіонал" Володимир Рибак зазначив, що при розгляді цього питання в січні минулого року Верховною Радою минулого скликання була порушена низка норм Конституції. У зв"язку з цим він запропонував скасувати рішення минулого парламенту. Він також пообіцяв, що комітет розгляне у середу, 26 липня, питання відставки міністрів, які звільнялись по три рази.
На запитання депутатів, чи є відповідне обґрунтування цієї пропозиції юридичним управлінням Верховної Ради, депутат відповів, що комітет у своєму рішення мотивувався обґрунтуванням, яке надав Президент.
- В своєму зверненні президент достатньо аргументовано обґрунтував ці статі, у нього дуже велика юридична служба, тому ми взяли за основу документ Президента, і пропонуємо його підтримати, - сказав Рибак.
На закид "Нашої України", що дії більшості нагадують "клоунаду", Рибак попросив не називати "клоуном" Президента, пише Українська правда.




















Коментарі